Baştan Zenginlik Partili Çolak: “LGBT’lileri serbest çoğaltmak Allah’a kavga açmaktır”

Gümüşhane’de, Yeniden Refah Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Kolay Kongresi’hangi katılan Genel Komutan Yardımcısı Cemil Çolak, “Cenabıhak Lut Kavmi’ni yerle bir etti. Sen diyorsun ki ego serbest bırakıyorum, bu düpedüz Cenabıhak’a çekişme açmaktır” dedi.

Baştan Refah Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Cılız Kongresi, Atatürk Hars Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye, Baştan Bol Bolamat Partisi Genel Başbuğ Yardımcısı Cemil Çolak, Baştan Bol Bolamat Partisi Umumi Başbuğ Başdanışmanı ünlü şarkıcı Davut Güloğlu, İl Başkanı Fer Dogma, ilçe başkanları, kuruluş üyeleri ve partililer katıldı. Kongrede konuşma eden Baştan Zenginlik Partisi Umumi Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Türkiye’dahi LGBT’lilere özgürlük verildiğini söyleyerek, “LGBT’lilere özgürlük verildi bu ülkede. Yetmedi dindar eşcinseller derneği kuruldu. Ego bunu akseptans edemem. Ego çoluğuma çocuğuma bunu eş veremem. Allah aynı kavmi bu fiiliyattan ufuk yerle ayrımsız etti. Tanrı Lut Kavmi’ni yerle tıpkı etti. Sen diyorsun ki ben serbest bırakıyorum, bu türkçesi Tanrı’a uğraş açmaktır” dedi.

“LGBT’lileri azade tasarruf etmek Cenabıhak’a cenk açmaktır”

Türkiye’de Müslüman eşcinseller derneği kurulduğunu ve bunu akseptans etmediğini ifade fail Yeniden Refah Partisi Umumi Başbuğ Yardımcısı Cemil Çolak, “Tıpkısı ülkenin aslının dibine bomba koyuluyor. Bir ülkenin GDO’su ile oynanıyor. Bir ülkenin koordinatlarıyla oynanıyor, kibar milletin koordinatlarıyla, ahlakıyla oynanıyor, maneviyatıyla oynanıyor. Domuz eti serbest bırakıldı soframıza büyüklüğünde girdi, zina cürüm olmaktan imdi sokaklara büyüklüğünde döküldü. LGBT’lilere hürriyet verildi bu ülkede. Yetmedi mutekit eşcinseller derneği kuruldu. Ego bunu akseptans edemem. Ego çoluğuma çocuğuma bunu eş veremem. Cenabıhak benzeri kavmi bu fiiliyattan muhit yerle benzeri etti. Tanrı Lut Kavmi’ni yerle benzeri etti. Sen diyorsun kim ego erkin bırakıyorum, bu açıkçası Tanrı’a cidal açmaktır. Bu milletle oynamayın Cenabıhak aşkına. Televizyonlara benzeri bakın temas dizide benzeri travesti, değme dizide bir travesti. İnsanlara matlup yapıyorlar, gayrimümkün. RTÜK hangi hareket yapıyor. Baştan Refah Partisi yerine RTÜK’e bu noktada 3 kıta alfabe yazdık. Haddinden Fazla Sunturlu Hareketler Bunlar denilen aynı baziçe var tiyatro. Geçen sene son bölümde açın izleyin, olamaz böyle tıpkı şey ya. Tıpkı eş mektepli yurdu, içerisine bayanlar giriyor, tek üstelik travesti rolünde biri giriyor. Orada diyor ki nedir hocam bunlar bayanlar falanca, imdi karar aldık yurtta erkeklerle kızlar bir yatacaklar. Bu ayrımsız algıdır rüfeka, oyuna gelmeyelim” diye niteleyerek konuştu.

“Bana ‘Çok Tanrı diyorsun, koymak zorunda kalıyoruz’ dediler”

Kongrede yaptığı konuşmada siyasete girmesinin sebeplerini açıklanan Yeniden Bolluk Partisi Umumi Başkan Başdanışmanı Davut Güloğlu, “Ben neden siyasetin içerisine girdim? Bak konserlerimi kaybettim. Seçkin yıl 50-60’a yakın dinleti yapardım. Konserlerim 10’a 5’e düştü. Umurumda mı zannediyorsunuz. Benim umurumda olan bu kavim, bu toprakların üstünde canlı tüm ümmet ve cümle dünyada ezilen ümmettir benim umurumda olan, hangi dinden ne ırktan olursa olsun ezilenin müzaheret etmek için buradayım. Aynı sanatçı bu cesarette bunu konuşamaz, söyleyemez arkadaşlar. Çünkü sanatçıların içinden geliyorum arz yukarıdan genişlik dibindekileri bilirim. İş adamlarıyla de oturdum, bakanlarla birlikte oturdum, siyasetçi arkadaşlarım dahi var hepsiyle oturdum kalktım. Ego size benzeri öz söylüyorum, Milli Düşünce davası bu ülkeyi kurtarabilecek davadır. Çünkü hakkın davasıdır. Bu bizim ferdî davamız değil, hepimizin davasıdır. Cenabıhak demekten korkan millet var ya ego bunu yaşadım. Televizyonda önce çıktığım zamanlarda çıkardığım albümden sonra magazinler peşimizde, demincek gelseler de zaten bulamıyorlar beni Cenabıhak’a şükürler olsun. Televizyonlara çağırsalar üstelik çıkmıyorum, hepsini reddediyorum. Ben albümüm çıktığından beri ayrımsız içkili barda yada tıpkısı restorantta izlence dahi yapmadım. Rastgele yıl 15-20 milyonu elimin tersiyle ittim. evet Cenabıhak derken korkuyorlar. Geldi kameralar bana soruyor evet kuşkusuz başardınız diye, dedim kim Allah-ü Teala nasip etti, beni bu bölüt sevdirdi tığ de albümümüzle beraber Cenabıhak’a şükürler olsun muvaffakiyetli olduk dedim. Bana oradan magazincilerden biraz tanesi yanıma gelip hangi dedi biliyor musunuz? Haddinden Fazla Allah diyorsun, tefrik etmek zorunda kalıyoruz dediler” şeklinde konuştu. – GÜMÜŞHANE

Share: