Baştan Zenginlik Partili Çolak: “LGBT’lileri azade artırmak Allah’a cidal açmaktır”

Gümüşhane’dahi, Yeniden Refah Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Yalın Kat Kongresi’hangi katılan Umumi Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, “Cenabıhak Lut Kavmi’ni yerle ayrımsız etti. Sen diyorsun ki ben başıboş bırakıyorum, bu açıkçası Cenabıhak’a cidal açmaktır” dedi.

Baştan Bol Bolamat Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı 2. Görgüsüz Kongresi, Atatürk Firez Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye, Baştan Refah Partisi Umumi Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Baştan Refah Partisi Umumi Başbuğ Başdanışmanı adlı hanende Davut Güloğlu, İl Başkanı Aydın Dogma, kaza başkanları, teşkilat üyeleri ve partililer katıldı. Kongrede müzakere eden Yeniden Bolluk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Türkiye’de LGBT’lilere özgürlük verildiğini söyleyerek, “LGBT’lilere özgürlük verildi bu ülkede. Yetmedi dindar eşcinseller derneği kuruldu. Ego bunu kabul edemem. Ego çoluğuma çocuğuma bunu eş veremem. Allah aynı kavmi bu fiiliyattan dünya yerle aynı etti. Tanrı Lut Kavmi’ni yerle tıpkısı etti. Sen diyorsun kim ego azade bırakıyorum, bu türkçesi Cenabıhak’a savaş açmaktır” dedi.

“LGBT’lileri başıboş bırakmak Allah’a savaş açmaktır”

Türkiye’dahi Müslüman eşcinseller derneği kurulduğunu ve bunu akseptans etmediğini rapor eden Yeniden Bolluk Partisi Genel Başbuğ Yardımcısı Cemil Çolak, “Ayrımsız ülkenin aslının dibine bomba koyuluyor. Tıpkı ülkenin GDO’su ile oynanıyor. Bire Bir ülkenin koordinatlarıyla oynanıyor, kerim milletin koordinatlarıyla, ahlakıyla oynanıyor, maneviyatıyla oynanıyor. Hınzır hitit erkin bırakıldı soframıza büyüklüğünde girdi, zina cürüm olmaktan çıktı sokaklara büyüklüğünde döküldü. LGBT’lilere özgürlük verildi bu ülkede. Yetmedi dindar eşcinseller derneği kuruldu. Ben bunu kabul edemem. Ben çoluğuma çocuğuma bunu örnek veremem. Tanrı bir kavmi bu fiiliyattan yağlık yerle bire bir etti. Tanrı Lut Kavmi’ni yerle bire bir etti. Sen diyorsun ki ego serbest bırakıyorum, bu düpedüz Allah’a çekişme açmaktır. Bu milletle oynamayın Tanrı aşkına. Televizyonlara aynı bakın herhangi bir dizide benzeri travesti, temas dizide aynı travesti. İnsanlara algı yapıyorlar, olmaz. RTÜK ne hareket yapıyor. Yeniden Bolluk Partisi kendisine RTÜK’e bu noktada 3 kesim abece yazdık. Çokça Iyicene Hareketler Bunlar denilen ayrımsız baziçe var seyir. Geçen sene sonuç bölümde açın izleyin, olmaz böyle bir şey ya. Tıpkısı erkek mektepli yurdu, içerisine bayanlar giriyor, yegâne da travesti rolünde biri giriyor. Orada diyor ki nedir hocam bunlar bayanlar falan, imdi değişmeyen aldık yurtta erkeklerle kızlar ayrımsız yatacaklar. Bu ayrımsız algıdır rüfeka, oyuna gelmeyelim” diye konuştu.

“Bana ‘Çok Tanrı diyorsun, ayırmak zorunda kalıyoruz’ dediler”

Kongrede yaptığı konuşmada siyasete girmesinin sebeplerini açıklayan Yeniden Bol Bolamat Partisi Umumi Komutan Başdanışmanı Davut Güloğlu, “Ben bozukluk siyasetin içerisine girdim? Bak konserlerimi kaybettim. Seçme sene 50-60’a andıran dinleti yapardım. Konserlerim 10’a 5’e düştü. Umurumda mı zannediyorsunuz. Benim umurumda olan bu kavim, bu toprakların üzerinde hararetli tekmil ümmet ve cümle dünyada ezilen ümmettir benim umurumda olan, hangi dinden ne ırktan olursa olsun ezilenin vurmak üzere buradayım. Benzeri artist bu cesarette bunu konuşamaz, söyleyemez rüfeka. Çünkü sanatçıların içinden geliyorum bildirme tepeden genişlik dibindekileri bilirim. İş adamlarıyla bile oturdum, bakanlarla de oturdum, politikacı arkadaşlarım da var hepsiyle oturdum kalktım. Ego size ayrımsız husus söylüyorum, Milli Düşün davası bu ülkeyi kurtarabilecek davadır. Zira hakkın davasıdır. Bu bizim zatî davamız değil, hepimizin davasıdır. Tanrı demekten korkan ulus var evet ben bunu yaşadım. Televizyonda evvel çıktığım zamanlarda çıkardığım albümden sonra magazinler peşimizde, deminden gelseler da filhakika bulamıyorlar beni Allah’a şükürler olsun. Televizyonlara çağırsalar da çıkmıyorum, hepsini reddediyorum. Ego albümüm çıktığından beri ayrımsız içkili barda yada bir restorantta program üstelik yapmadım. Rastgele sene 15-20 milyonu elimin tersiyle ittim. evet Allah derken korkuyorlar. Geldi kameralar bana soruyor evet şüphesiz başardınız diye niteleyerek, dedim ki Cenabıhak-ü Teala kader etti, beni bu bölüt sevdirdi tığ de albümümüzle bu arada Tanrı’a şükürler olsun muvaffakiyetli olduk dedim. Bana oradan magazincilerden beş altı tanesi yanıma gelip ne dedi biliyor musunuz? Çokça Cenabıhak diyorsun, öğürtlemek zorunda kalıyoruz dediler” şeklinde konuştu. – GÜMÜŞHANEShare: