Worbimed ile Doğal Görünümlü Sakal Ekimi

Sakallarınızın uzamasından memnun değil misiniz? Düzensiz, tutarsız ya da çok az mı çıkıyor? Daha dolgun bir sakal elde etmenin bir yolunu arıyorsanız, neden Worbimed uzmanlarla bir sakal ekimi düşünmüyorsunuz?

Yüz kıllarına olan eğilim devam ettikçe, sakal ekimi de giderek daha popüler hale geliyor. Birçok erkek sakallarının uzamasından memnun değil ve artık gurur duyabilecekleri bir sakal elde etmek için saç ekimi teknolojisindeki modern yöntemlere yöneliyor. İster daha dolgun bir sakal, ister tasarım bir kirli sakal görünümü, ister keçi sakalı veya bıyık elde etmek istiyor olun, Worbimed uzmanları, hiçbir yükümlülük altına girmeden yapacağınız konsültasyonda prosedür hakkında sizlere yardımcı olabilir. Worbimed kliniği aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

Saç Ekimi İşlemi

Saç ekimi, saç köklerinin başın bir bölgesinden seyrelen bölgeye nakledilmesini içeren bir işlemdir. Sağlıklı, güçlü ve tam boyutlu bir şekilde büyüyen foliküller, büyüyen saçların yoğunluğunu artırabilmek için donör kafa derisinden seyrelen bölgelere taşınmaktadır.

Sakal Ekimi Restorasyonu

Sakal ekimi, yüz kıllarının restorasyonu için kalıcı bir çözüm olarak kabul edilir. Nakledilen saç kökleri tipik olarak saçın genetik olarak erkek tipi kellik etkilerine dirençli olduğu kafa derisinin arka kısmından toplanır. Nakledilen bu saçlar, büyüme şekli ve saç dökülmesine karşı direnç de dahil olmak üzere orijinal özelliklerini korur.

Kaş Ekimi İmkanı

Kaş ekimi, teknik uzmanlık ve sanat gerektiren özel bir saç ekimi şeklidir. Kafa derinizden sağlıklı saç kökleri toplar ve ardından bunları doğal kaş kılı büyüme modellerinize uyacak şekilde hassas açılarla yerleştirilir.

Worbimed.com ile Uzman Sakal Ekimi

Bir sakal nakli doktoru, greft sayısını doğru bir şekilde tahmin etme, sakalı sizin girdilerinizle doğru bir şekilde tasarlama, alıcı bölgeleri hassas bir şekilde yapma ve daha az kritik görevlere yardımcı olmaları için teknisyenleri güvenli bir şekilde denetleme becerisine sahip olmalıdır. İstanbul’daki en iyi uzmanlardan biri olan worbimed.com, en yüksek puanlara sahip olarak kabul edilir ve sakal ekimi yolculuğunuzda size yol göstermek için en uygun kliniktir.

Share: