Vali Taşbilek, İslami Tesanüt Oyunları’nda değerli madalya kazanan Azizoğlu’nu makamında akseptans etti

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Konya’üstelik yapılan İslami El Birliği Oyunlarında kızıl madalya kazanan Dünya üçüncüsü Kick Boks sporcusu Feyzanur Azizoğlu’nu makamında kabul ederek, tebrik kartı etti.

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, 5. İslami Tesanüt Oyunları’nda Kick Boks’ta zer madalya kazanarak şişman aynı başarıya imza atan Kelkitli milli sporcu Feyzanur Azizoğlu’nu makamında akseptans etti. Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Alperen Atalay, Kelkit Osmanlı Toyluk ve Spor Kulübü Başkanı Osman Nas’ın dahi katıldığı programda Vali Taşbilek, sporcuya ve antrenörüne ödüllerini takdim etti. Azizoğlu’nun Konya’dahi gösterdiği başarının Gümüşhanelilerin göğsünü kabarttığını dile getiren Vali Taşbilek, milli sporcuyu tebrik etti.

Kelkitli milli sportmen Feyzanur Azizoğlu’ndan Olimpiyat ve Acun şampiyonluğu de beklediklerini dile getiren Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, “Feyzanur Azizoğlu kızımızı, Kelkit’imizin, Gümüşhane’mizin zer evladını esasen kutlama ediyoruz. Liyakatli spor hayatını en son Konya’daki İslam Olimpiyatları’nda dahi şampiyonlukla taçlandırdı. Henüz geçmiş Türkiye Şampiyonluğu, Avrupa dereceleri ve Acun üçüncülüğü olan evladımız Konya’de de hepimizin göğsünü kabarttı. Ben kendisini, ailesini ve ona iş veren altın antrenörlerimiz tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Allah yolunu bahtını bariz etsin. İnşallah acun ve olimpiyat şampiyonluklarını dahi kızımızdan nasipse bekliyoruz. İnşallah üstüne koyarak ülkemizi, milli formamızı ve bayrağımızı en son düzeyde künde edeceğine inancımız zevalsiz” ifadelerini kullandı. – GÜMÜŞHANE

Share: