Verimli ve Güvenli Hava Temizleyici

Hava temizleyici, kirleticileri gidermek için bir yüksek teknoloji kullanır. 0,3 µm’ye kadar olan ultra küçük parçacıkların %99,97’sini giderecek ve odadaki nemi gideren bir siklonik sirkülasyon sistemi kullanarak havanın nemini alacaktır.

İklim küresel olarak değişirken, markaların ve şirketlerin ürünleri hakkında farkındalık yaratmanın yeni yollarını yaratması gerekiyor. Hava temizleyici böyle bir üründür. Günümüzde insanların evlerinde ya da işyerlerinde düzenli ve kaliteli hava bulundurmalarının önemi giderek artmakta ve bu da bu ürünün kullanımı ile mümkün olmaktadır.

Hava temizleyicileri, verimlilik ve güvenlik göz önünde bulundurularak iç mekan kirliliğini azaltabildikleri için günümüzde daha yaygın hale geliyor. Bu ürünle üç fayda elde edersiniz – Temiz Hava Kalitesi, İyi Hava Kalitesi PM2,5 değeri 0 – 50 ve Orta Hava Kalitesi PM2,5 değeri 51 – 100

Daha yüksek PM2.5 değerlerine sahip olanlar için en iyi hava temizleyici

Pek çok insan bir hava temizleyici satın almak ister, ancak hepsi ne tür hava temizleyicilerin en iyi değeri sunduğunu bilmez. Daha yüksek PM2.5 değerlerine sahip kişilerin, 0,3 µm’ye kadar olan ultra küçük parçacıkların %99,97’sini giderebilen ve aynı zamanda odadaki nemi giderebilen bir hava temizleyici satın almaları önerilir, çünkü bu iki özellik insanların sağlığı ve konforu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. seviyeler.

En iyi hava kalitesi: PM2,5 değeri 0 – 50

Orta hava kalitesi: PM2,5 değeri 51 – 100

Kötü hava kalitesi:PM2.5-d

0,3 µm’ye kadar olan ultra küçük parçacıkların %99,97’sini giderebilen en iyi hava temizleyici, soğuk mevsimlerde evinizin dış sıcaklığını 24 santigrat derecede tutabilen güçlü bir elektrikli fanlı ısıtıcıya sahip nem giderici.

Bu hava temizleyici, kirliliği ortadan kaldırır ve evinize iyi hava kalitesi getirir. Ayrıca herhangi bir oda veya ofis alanı için mükemmel bir seçimdir.

Cihaz kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve tasarımın bakımı ve temizliği kolaydır.

Bu, piyasadaki en iyi hava temizleyicilerden biridir.

Trotec resmi sitesinden nem alma cihazı ve elektrikli ısıtıcılar bulunabilir

Bu hava temizleyici ile 0,3 µm’ye kadar olan ultra küçük partiküllerin %99,97’sini giderebilir, nemini alabilir ve aynı zamanda ısıtıcılar için iyi hava akışı sağlayabilirsiniz. Bu makine, ofisler veya oturma odaları gibi küçük alanlar için mükemmeldir ve düşük ses seviyesine sahiptir.

Hava temizleyiciler ve ısıtıcılar genellikle birlikte kullanılmaz ancak bu ürün tasarımı ile bunu mümkün kılmaktadır. Örneğin gündüzleri hava temizleyici olarak kullanabilir, geceleri ihtiyaç duyduğunuzda ısıtıcıya geçiş yapabilirsiniz.

Yüksek performans ve verimli işleve sahip hava temizleyici, Trotec tarafından piyasaya sürüldü. Trotec sitesinden satın alınabilir.

Trotec yeni Hava Temizleyicisi, 0,3 µm’ye kadar ultra küçük parçacıkların %99,97’sini, nem gidericileri, elektrikli fanlı ısıtıcıları giderir

Bu makine PM2,5 değeri 0 – 50’nin %99,97’sine kadarını giderebilir ve genel iç mekan hava kalitenizi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Share: