İzmit Belediyesi ‘Sma Değil Barkın Kazansın’ Sloganı ile 4.5 Yaşındaki Sma Hastası Barkın Kaplan İçin Yardım Gecesi Düzenleyecek

İzmit Belediyesi; “SMA değil Barkın kazansın” sloganıyla başlatılan Il musaddak kampanyanın süresinin dolmasına serencam iki ay küsurat SMA hastası Barkın Kaplan amacıyla tıpkısı arkalama gecesi düzenleyecek. İzmit Belediyesi Şehir Orkestrası ve Hayalet İzmit Umum Dansları Topluluğu’nun fon alacağı gecede etkinliğin geliri SMA hastası Barkın Kaplan’ın tedavisi amacıyla bağışlanacak.

Kocaeli’nde dinç Havva ve Hazar Kaplan çiftinin, 4 buçuk yaşındaki SMA hastası çocukları Barkın’ın otama olması üzere, Vilayet izinli başlatılan ihsan kampanyasının süresinin dolmasına çok birkaç bire bir süre kaldı. Planlı müzaheret kampanyaları bitmeme ederken, İzmit Belediye Reisi Fatma Kaplan Hürriyet aynı müzaheret gecesi düzenleme kararını aldı.

SMA Hastası Barkın üzere düzenlenecek yardım gecesinde İzmit Belediyesi Site Orkestrası ve Fon İzmit Umum Dansları Topluluğu ezgi ve gösterileriyle hayal alırken; etkinliğin geliri ise ağız ağıza SMA hastası Barkın’ın tedavisi amacıyla bağışlanacak. Yardım gecesinin Teşrinisani ayında yapılması planlanıyor; geceyle ilişik duyurular içtimai medya hesaplarından yapılacak.

Share: