Istekli gürültülü ve fon stüdyolarını çoluk çocuk haddinden fazla sevecek

Çalışmaların bitmeme ettiği Başiskele Yeni Tohum Bilgisizlik Merkezi’nde, arzulu patırtılı ve görüntü stüdyoları kurulacak. Greenbox stüdyolarının de düzlük alacağı suret, gençlerin uğrak mekanı olacak.

Başiskele Belediyesi eliyle gündeş ve estetik tarzda projelendirilen Başiskele Yeni Nesil Gençlik Merkezi’nde yapım çalışmaları devam ediyor. Yeşilyurt Mahallesi’nde kestirmece 1500 metrekarelik yapım alanı üstünde yükselen merkezin merdiven kulelerinin beton atımı bile tamamlandı. Teknolojik altyapısı ve gündeş görünümüyle yalnız Başiskeleli gençlerin değil, yer ilçelerden gençlerin birlikte taleplerine kıymet verecek olan Başiskele Yıpranmamış Nesil Deneyimsizlik Merkezi, cazibe merkezi olacak. Hevesli curcunalı ve fon stüdyoları kurulacak merkezde gençlerin sayısal içerik üretmeleri ve yayınlamaları sağlanacak. Heveskâr bire bir radyo stüdyosu standartlarında kurulacak gürültülü stüdyolarında gençler enstrümanlarını çalıp, şarkılarını söyleyerek aç curcunalı kaydı yapabilecekler.

Greenbox stüdyolarının bile meydan alacağı toyluk merkezinde video ve fotoğrafçılık konularında gençler kendilerini ihya fırsatı bulacak. Ayrıca elektro laboratuvar odası, bilgisayar 3D multimedya odası, iletişim atölyesi, etkileşimli oyun odası, e-spor egzersiz odası, kaçış oyun odası kabilinden odaların birlikte saha alacağı Başiskele’nin yıpranmamış zürriyet toyluk merkezi Kocaeli’nin değme yerinden herkesin gelip kullanabileceği tıpkı yapılış olacak.

Güçlü bilgisayarların ve çabuk genel ağ erişiminin vadi alacağı merkezde antrparantez 400 şahsiyet çokça amaçlı temsil ve konser salonu, gençlerin dosdoğru aynı yaşam sürebilmeleri için fitness salonu üstelik yer alacak.

Yaklaşık 3 dönümlük alanda 1338 metrekarelik zeminde mensur edilen Başiskele Toyluk Merkezi’nin 1. ve 2. gâvur 850 metrekare civarında olacak. – KOCAELİ

Share: