DÜRÜST Tümen İl Başkanı Dağtekin: “Adıyaman’da 2023’ün rüzgarı esiyor”

DOĞRU Tümen Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, 2023’e Makul Site Buluşmaları Adıyaman programlarını coşkuyla gerçekleştirdiklerini belirterek, programa ilişik açıklamada bulundu.

YANLIŞSIZ Fırka teşkilatlarının baştan sona faal ve sahada olduğunu tamlayan Başkan Dağtekin, partimizin genel tarz kurmay kadrosu ile gerekse nezaret düzeyinde sonuç iki kamer üstelik Adıyaman’a adeta çıkarma yapıldığını belirtti.

Dağtekin, “Umumi Hat Kuruluş Başkanlığımız eliyle eksiksiz Türkiye’dahi planlı Site Buluşmalarını Adıyaman’da gerçekleştirdik. Şehir Buluşmaları programını milletimiz üzere, bu davaya iştiyak veren istem erleri amacıyla henüz çok himmet etmemizi sağlayacak enerjiyi almak, vukuf ve birikimi peyda etmek amacıyla çokça mehabetli görüyorum. YANLIŞSIZ Fırka Adıyaman İl Başkanlığı olarak kurumsal ayrımsız hafızamız var. Teşkilatımızın temas kademesi etkili ayrımsız şekilde azimle, gayretle çalışmalarına bitmeme ediyor. Basın programımız sonrası forma kaza ile gelişigüzel 9 ilçemize kaymakamlık koordinatörleri ile birlikte kesim milletvekillerimiz çokça yönlü ziyaretler ve toplantılar gerçekleştirdi. eş anlı yerine teşkilat ziyaretleri, 3 aşama mahalle başkanları toplantıları, evre ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Kıymetli hemşerilerimizle benzeri araya gelinerek, murat ve sıkıntılara dair dostça edildi. Bizler de Adıyaman merkezde önce namına esbak zaman milletvekillerimiz, iklim başkanlarımız, eş kolları başkanlarımız ve toyluk kolları başkanlarımızla aynı araya geldik. 2023 ve 2024 seçimlerinin öneminden bahsederek kuruluşundan bu yana YANLIŞSIZ Öğür’mize, bu davaya ikbal vermiş herkesin sahada olmalarını istedik.

Sağ olsunlar temas biri bir geçmiş günkü aşkla yine ayrımsız nefer kabilinden çalışacaklarını rapor ettiler. DÜRÜST Fırka heyeti yerine esnaflarımızı ziyaretimizde çok güzel anlara üstelik tanık olduk. Görüştüğümüz gelişigüzel esnaf kardeşimiz misafirlerimizi güler yüzle karşılayarak tamam samimiyetleriyle Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini ve muhabbetleri anlatım etmesi hepimizi duygulandırdı. Hem Umumi Başkan Yardımcımız Ömer İleri hem üstelik MKYK Üyemiz Alperen Bilici bu ziyaretlerinde çokça etkilendiklerini rapor ederek temas konuşmalarında birçok ili gezdiklerini ama Adıyaman insanın bu kadar evire çevire olduğunu bilmiyorduk; dediler. İl Teşkilatımız de ise kurum mensuplarımız konuklarımızı balaban benzeri galeyan ile karşıladı. Davamıza istek veren, yılmadan savaşım fail teşkilatımızla yaptığımız toplantımızda gördük kim; Adıyaman’birlikte 2023’ün rüzgarı esiyor. Geleceğe akva adımlarla giden karı kollarımız, deneyimsizlik kollarımız ve kurum yöneticilerimizle verdiğimiz mücadeleye inanan vatandaşlarımızla büyük ve hareketli Türkiye’yi mensur edeceğiz.

Genel Komutan Yardımcımız Ömer İleri, Milli Savunma Komisyonu Başkanımız Ahmet Aydın, MKYK üyelerimiz, Milletvekillerimiz ve DÜRÜST Fırka heyeti yerine Adıyaman Valimiz Mahmut Çuhadar ‘ı ziyaretimiz sonrası Adıyaman’bile bulunan sivil cemiyet kuruluşlarının temsilcileri ile koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik.

Genel Başkan Yardımcımız Ömer İleri, milletvekillerimiz, MKYK üyelerimiz ve kuruluş mensuplarımızla STK temsilcilerinin önerilerini dinleyerek istişarelerde bulunduk. Tabiatıyla eş anlı kendisine bu zümre programları icra edebilmek olağan gelişim değil. Bu denli geniş programları doğrusu yaparsa DÜRÜST Tümen yapar. Programlardan alnımızın akıyla çıkmak eşsiz teşkilatımızın gayreti ve azmi sayesindedir. her bir teşkilat mensubu ülkü arkadaşıma emekleri ve gayretleri amacıyla ayrımsız nöbet henüz teşekkürname ediyor, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. – ADIYAMAN

Share: