Başkan Savran, emek alanlarını inceledi

Nevşehir Belediye Reisi Dr. Mehmet Deveci, mahallelerdeki el bakım ve onarım kabil bir nice faaliyet noktasında hem çalışanlar hem üstelik vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Şehremini Dr. Mehmet Savran, sabah saat 08.30’dan itibaren uray ekiplerinin 18 değişik noktadaki say alanlarında incelemelerde bulundu. Bili İşleri Müdürlüğü, Park Yeri ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün mahallelerdeki el bakım ve tamir, altyapı restorasyon, park yeri yapımı, kaldırım tamir ve mekân düzenleme çalışmalarını bir tane bir tane gezen Komutan Deveci, gittiği himmet alanlarında ilgilendiren başbuğ yardımcıları ve birim müdürlerinden bilgiler aldı.

Çalışmalarda görev düz belediye personellerine kolaylıklar dileyen Savran, karşılaştığı mahalle sakinleri ile bile dostane etti.

Komutan Savran’a incelemeleri sırasında başbuğ yardımcıları Ersin Erol ve Furkan Feralan’da haremlik etti.

Belediye ekiplerinin Mart ayından itibaren altyapı yenileme, sıcak asfalt, park yeri yapım ve onarım çalışmaları üzere korkulu bire bir ezgi ile çalıştıklarını ve sezon şartları halk verdiği sürece bu tempoyu sürdürerek çalışacaklarını kaydeden Deveci, mahallelerdeki icraat esnasında kendilerine seçkin şartta bindi veren hemşehrilerine teşekkür etti.

Bu alelhusus enfrastrüktür restorasyon ve yunak asfalt üstüne tıpkısı rekora imza attıklarını vurgulayan Savran yaptığı bağlanmış açıklamada, “Mecmu bu çalışmaları yaparken ‘Altyapı cesaret, destek ve sabır ister’ demiştik, salim olsun vatandaşlarımız sabretti, bindi verdi, tığ de cesaret ettik, birçok mahallede altyapı sorununu bitirdik. Lüzumlu altyapı gerekse sıcak asfalt maliyetleri efdal hizmetler amma vatandaşlarımız üzere hangi yapsak azdır. Onlar seçme şeyin yeryüzü güzelini, sunu iyisini adalet ediyorlar. İnşallah şehrimizi adamakıllı hizmetlerle buluşturmaya bitmeme edeceğiz. Vatandaşlarımız yaşamlarını konforlu, erinçli ve mutlu ayrımsız şekilde sürdüreceklerdir. Temennimiz duamız odur. Şehrimize bakım etmeye, şehrimize güzellikler katmaya kararlıyız. Milletimize hizmet uğrunda katiyen durmayacağız.” dedi. – NEVŞEHİR

Share: