Polis Teşkilatı 196 yaşında

Nevşehir Belediye Reisi Dr. Mehmet Deveci, sahada yaptığı bütün uygulamalar ve denetimlerle vatandaşların sağlığı, varlık ve esenliği amacıyla mütemadi demeden, özverili bire bir şekilde ilişik ve hoşgörüyle halkın yanı sıra ve hizmetinde olan zabıta teşkilatının 196’ncı yapı yıl dönümünü kutladı.

Şehremini Dr. Mehmet Deveci, teşkilatın 196’ncı bünye yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ülfet etti.

Zabıta Müdürlüğü idarecileri ve personelleri ile tıpkısı süre kardeş kardeş fail Sarban, bugüne büyüklüğünde yaptıkları fedakarca çalışmalardan kontekst başta Nevşehir Belediyesi Polis Müdürlüğündeki polis personelinin ve ülkemizin ciharıyek birlikte vatandaşlarımızın yaşayış ve sağlığı için görevini özveren tıpkı şekilde sürdüren bütün zabıta teşkilatının Polis Haftası’nı kutlayarak başarılar diledi.

Başkan Deveci yaptığı mukayyet açıklamada, “Yaptığınız iş çok mukaddes. Toplumun sağlığı, huzuru, güvenliği ve hayatın akışını sunu iyi şekilde ulaşmak üzere aralıksız bakım ediyorsunuz. Şehrimizin seçme noktasında güzelliklerin yapılması ve olumsuzlukların önlenmesi noktasında gayretinizden yağlık sizlere teşekkür ediyorum. Allah’ım birlikte, milletimize bakım etmeyi sonsuz eylesin” dedi.

Başkan Savran’ın Polis Müdürlüğü ziyaretine başkan yardımcıları Mustafa Alevlenmiş, Nafiz Dirikoç, Ersin Erol ve Furkan Feralan’da katıldı. – NEVŞEHİR

Share: