Avcu: “Oynadığımız takımların tamamına tırsmak duyuyoruz”

Lehçe Saftirik Öbek 6. Grupta uğraş veren Yozgat Belediyesi Bozokspor Iş günü kendi evinde mihman edeceği Ankara T.K.İ hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Yönetmen Adnan Avcu nezdinde antrenmanlarını sürdüren Yozgat Belediyesi Bozokspor sahadan üç puanla bırakmak istiyor. Seçme maçın öneminin ayrı olduğunu dile getiren Avcu, Yozgat Belediyesi Bozokspor adına aldıkları sorumluluğun farkında olduklarını söyledi.

“Haddinden Fazla karakterli ve gani tıpkı takıma sahibiz”

Çokça karakterli ve iyi benzeri takıma sahibiz diyen Avcu, “Geçtiğimiz hafta aldığımız ayrımlı galibiyetten etraf hep oyuncularımı kutluyorum. Değme maç bizim üzere bitiş ve değme karşılaşma bizim için çok zer. Oyuncularımız gereğini yaptılar. Kısa, orta ve tafsilatlı vadeli hedeflerimize yürüyüşümüz bitmeme ediyor. Alelhusus kazanırken hatalarımızı ortaya intikal etmek, hatalarımızdan öğüt fehmetmek, doğrularımızı henüz artırmak adına çalışıyoruz. Değişik kazandığımız Şafakspor mücadelesinin son düdüğü ile gelişigüzel o maçı geride bıraktık. Ankara TKİ maçı hazırlıkları beceri astronomi namına bizlerde zihnî namına başladı. Oynadığımız takımların tamamına imtina etmek duyuyoruz. Ankara TKİ değişik tıpkı takım. Sarıklı değişiklikleri oldu, takımın ahengi değişti. Bizi zılgıt eden özellikleri var amma bizimde kayran okuyacağımız benzeri çok enstrümanımız var. Çok karakterli ve ferah tıpkı takıma sahibiz. Sahaya ki çıkarsa çıksın elinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Şehrimizi, sevenlerimizi, taraftarlarımızı, başkanımızı kaşkariko ediyoruz. Yozgat’ı olta ettiğimizin farkındayız ve bu sorumluğu taşıyoruz. Bizlerde bu ev için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. – YOZGAT

Share: