Samsun Büyükşehir Belediyesi 60 kar paletli kamyon ile filosunu genişletti

Samsun Büyükşehir Belediyesi, 60 kar paletli kamyon ve 4 forklift ile vesile filosuna sağlamlaştırma yaptı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, altyapı hizmetlerinde kullanılmak üzere 60 damperli kar paletli kamyon ve 4 forklift satın alınarak kurgu filosunun genişletildiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine düzlük verilen Büyükşehir Belediye Reisi Mustafa Çıpa, altyapı hizmetlerinin daha kısa sürede ve daha artağan yapılabilmesi amacıyla açar sayısının yetişkin olduğunu vurguladı.

Göreve geldikleri günden bu yana anahtar sayısını arttırdıklarına belen eden Demir, şunları kaydetti:

“17 ilçede el ve içme suyu sorunlarını halletmek için 7/24 çalışma fail belediyemiz çalışmalarını sürdürürken, erdemli maliyet gerekçesiyle iş makinesi kiralama yerine satın alma için gidiyor. Büyükşehir Belediyesi sene biterken 60 damperli kar paletli kamyon ve 4 forklift satın alarak çevirgeç filosuna bunaltıcı kattı. Böylecene maliyeti azaltıp verimliliği artırıyoruz. 60 kar paletli kamyondan teslim aldığımız 10’u çalışmaya başladı. 50’si bile gelişmemiş sürede teyit edilecek. Bu kent her şeyin en iyisini hak ediyor. Tığ de sunma güzel hizmeti en ekonomik şekilde halkımıza ulaştırmanın gayreti içindeyiz.”

Share: