Kocaeli siyaset haberi | BBP Kocaeli İl Başkanlığı heyeti Ankara’da

Balaban Angajman Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanlığı heyeti, Ankara’ya anbean Umumi Başkan Mustafa Destici’yi konuşma ederek, çalımaları üzerine bilgiler verdi.

BBP Kocaeli İl Başkanı Kaan Şengil, diyar koordinatörü Metehan Küpçü ve beraberindeki gök bilimi Ankara’da BBP Umumi Başkanı Mustafa Destici’yi, Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı’yı, Organizasyon Başkanı Tevfik Eren’i, DÜRÜST Tümen Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, Cemil Yaman, Sami Çakır, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmayan ve MHP Kocaeli Saylav Kovanlık Sancaklı’yı konuşma etti. Ziyarette BBP Genel Başkanı Destici, Şengil ve yöneticilerinin bakir görevini tebrik kartı etti. Şengil ise yapılacak olan çalışmalar karşı Destici’ye vukuf verdi.

Ziyaret üzerine değerlendirmelerde bulunan BBP Kocaeli İl Koordinatörü Metehan Küpçü, toplumsal medyadan yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımızın matbuat toplantısına katıldık ve Kocaeli’mizle ilgili talimatlarımızı aldık. Kendilerini Kocaeli teşkilatları karşı bilgilendirdik ve medih ile bahsettiği Kocaeli’mizdeki bütün kuruluş mensuplarına ve vatandaşlarımıza selamlarını iletti. Kocaeli alelade Balaban Bağlantı olacak” dedi. – KOCAELİ

Share: