Kars’ta zincirleme ilçe: 1 bati 3 gaileli

Kars’ta zincirleme kaymakamlık: 1 ağır 3 yaralı

KARS Kars’ta gösterişli sis ve buzlanmadan dolayı meydana gelen ve 3 aracın karıştığı müteselsil gidiş geliş kazasında 1’i okkalı 3 emanet yaralandı.

Kaza, Kars- Iğdır Karayolu Tekneli Köyü bölgesinde meydana geldi. Tekneli köyü bölgesinde sis ve buzlanan yolda kalan kamyonete 2 araba çarptı. Üzücü kazada araçta sıkışan Dağpınar Aile Hekimi Hekim M.U. yoğun yaralandı. Özge araçlarda kâin Y.M.ve M. K.’de yeniden çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar fenomen namına gelen 112 Müstacel Servis, Facia ve Ivedili Buut İl Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonrası ambulanslarla kentte hastanelere atıf edildi. Kaza sonrası Güllabi ve trafik ekipleri yolda düzenlilik önlemleri aldı. Mavera yandan yaralılardan Hekim M.U. getirildiği Harakani Izzet Hastanesi’nde bir lahzada ameliyata makbuz. M.U.’nun durumun dokunaklı olduğu öğrenildi.

Sair yaralılar ise Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Aplikasyon Merkezi Hastanesi’ne gönderme edilerek tedavi altına alındı. Kars-Iğdır karayolunda meydana mevrut trafik kazası ile ilişkin tahkik başlatıldı.

Share: