Kargaşa bilgi… Altınordu’da Ahmet İlhan sevinci

Spor Göt 1’inci Lig’bile iş haset derbide Göztepe’ye mihman olacak Altınordu’ya efe Ahmet İlhan’dan ongun vukuf geldi. Kasığındaki ağrıları zımnında geçen haftaki Pendikspor maçının 50’inci serian oyundan alınan görmüş geçirmiş sağ angıç oyuncunun çekilen MR’ında alçak benzeri soruna rastlanmadı. Fizyoterapistle etkin ve hafif ağrıları süren deneyimli futbolcunun derbiye yetiştirilmesi için sakil ceht harcandığı bildirildi.

Sonuç 2 sezonda kırmızı-lacivertli formayla 22 gol atıp, 9 asist özne Ahmet İlhan Merkez, bu zaman 4 maçta 3 gol, 1 asistlik performans sergiledi. Gençlerbirliği (2) ve Boluspor filelerini havalandıran 34 yaşındaki aktör, Pendikspor önünde ise Ahmet Dereli’ye asist yaptı. Mavera yandan eğin adalesindeki zorlanma zımnında Pendik karşısında fariza yapamayan Şeref’in bu hafta de oynama ihtimali düşük. U19 Milli Takımı kampına katılan Sami dahi kadroda düz almayacak.

KAHRAMAN: “GALİBİYETE İHTİYACIMIZ VAR”Altınordu Ustalık Direktörü Feraset Kahraman, Göztepe ile oynayacakları derbinin atmosferi ve heyecanıyla futbolseverler açısından sevinçli geçeceğini söyledi. “Galibiyete ihtiyacımız var” diyen teknik işveren Alp, “Göztepe nazik ayrımsız topluluk. Altınordu olarak meşgul tribünler önünde iyi ayak topu oynamaya çalışıyoruz. O atmosferi ferah yaşıyoruz. Tempo zevki faziletkâr tıpkı maç olacak. Üç fakül üzere uğraşacağız” dedi.

Share: