İller Bankası’ndan Altınova temasları

İller Bankası Bursa Kesim Müdürlüğü görevine başlayan Derya İnan, Yalova’nın Altınova İlçesini mülakat ederek türlü temaslarda bulundu.

İller Bankası Bursa Havza Müdürlüğü görevine başlayan Deniz İnan, Yalova’nın Altınova İlçesini görüşme ederek mütenevvi temaslarda bulundu.

İller Bankası Bursa Havza Müdürlü Kükremek İnan yanı sıra Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu ile birlikte Altınova İlçesini mülakat ederek muhtelif temaslarda bulundu. İlk adına Altınova belediye başkanı Dr. Stabil Oral’ı makamında mülakat eden Toprak Müdürü İnan ve Subaşıoğlu, ilçede yapılan çalışmalar hakkında düşün alışverişinde bulundu.

Hersek Lagününü gezdiler

Ardında ilçeyi gezerek Altınova karşı bilgi kayran İller Bankası Bursa Nahiye Müdürlü Derya İnan birlikte Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu, Hersek Lagününü de müzakere etti.

Bölgenin yer kocaman sulak alanı olan Hersek Lagün, 152 hektarlık yüzeyi ve çevresindeki arazilerle 200 hektar alanda kayran kayran Altınova Belediyesi Doğa Eğitim Bilimi Merkezi ve Vazıh Kuş Gözlem Kulesi ile Tıbbi Aromatik Nebatat Bahçesini gezen misafirler Hersek Lagününe hayran kaldılar.

Altınova Belediyesi Çevre Mühendisi Çağrı Gürol ve Belediyesi Huy Eğitim Merkezi ve Açık Kuş Rasat Kulesi görevlisi Muhammet Said Özkan yoluyla havza için bilgelik düz İller Bankası Bursa Bölge Müdürlü Bahir İnan ile Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu, program böylelikle Natür ve Hayvanları Himaye Gönüllüleri Sözleşmesini birlikte içeren Türkiye’nin geçmiş ve biricik Altınova Belediyesi Natür Pasaportunu alarak keyifli ayrımsız devir geçirdiler. – YALOVA

Share: