Dünya Kupası maçlarının heyecanı MediaMarkt’ta

MediaMarkt, Acun Kupası finallerinin heyecanını Ersin Uyum moderatörlüğünde, Yılmaz Vural ve Tümer Mukavemetli’in yorumlarıyla 90+10 programında sürdürürken, üçüncülük ve final maçları öncesi, devre arası ve sonrasında yayınlanacak izlence MediaMarkt’ın YouTube kanalında meydan alıyor.

MediaMarkt’tan yapılan açıklamaya bakarak, 7’den 70’e seçkin yaştan tüketiciye hitap eden MediaMarkt, sporseverlerin yeryüzü makro gündemlerinden Acun Kupası’na hususi yayın serisi başlatıyor.

MediaMarkt’ın YouTube kanalında üçüncülük ve final maçları öncesi, çevrim arası ve karşılaşma sonrasında gerçekleştirilecek yayında turnuvanın nabzı tutulacak, maçların öne çıkan başlıkları ve ciddi anları masaya yatırılacak.

MediaMarkt’ın 90+10 programında yorumcu adına futbolseverlerin yakından strateji ettiği adlar bulunuyor. Ersin Akort’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek yayınlarda yorumcu namına de Yılmayan Vural ve Tümer Kavi meydan alacak.

MediaMarkt, bu özel ayak topu şöleni üzere eskimemiş aynı iskonto dahi başlattı.

19 Mesafe tarihine büyüklüğünde mediamarkt.com.tr’den yapılacak seçili göstergeç ve soundbar alışverişlerinde yüzde 10 iskonto uygulanacak.

Tüketicilerin indirimden yararlanması amacıyla MediaMarkt CLUB üyesi olması ve tenzilat kodu kısmına “FUTBOL90+10” kupon kodunu girmesi gerekiyor.

Share: