Bafetimbi Gomis Galatasaray’da!

Tim Henman, Djokovic’in telkih olmadan oynayabileceği ülkelerin vabeste olduğunu ve telkih olmadan kariyerine bitmeme etmesinin yumruk olduğunu söyledi.

Bozuk acun 1 numarası İngiliz Tim Henman, Novak Djokovic’mağara güneş tacı virüsü aşısı konusundaki tutumunu değiştirmediği takdirde elan iri unvanlar için uğraş etmesinin “haddinden fazla ağırlık” olacağını söyledi. Henman, Djokovic’mağara Avustralya’dan sınır dışı edilmesini hiçbir kazananın olmadığı aynı “fiyasko” olarak nitelendirirken, Sırp raketin telkih olmadan oynayabileceği ülkelerin merbut olduğunu söyledi.

BIBI HANGİ KORTA AKSEPTANS EDİLECEĞİ BİLİNMİYOR

Sözcü’deki habere göre; Acun genelinde yürürlükte olan güneş tacı virüsü kuralları göz önüne alındığında, Djokovic’in bu sene ilk kez ne korta çıkacağı hala oranlama edilemiyor. Djokovic’mağara Roland Garros’taki ün savunması, Fransa’nın geniş mekanlar için tıpkısı güneş tacı virüs intikal kuralına topluluk olması ve bakanların bağışıklık olmayacağını söylemesi dolayısıyla ibret.

Wimbledon aktif aynı ihtimal gibi görünse de, İngiltere’ye gelen aşısız ziyaretçiler 10 dönem karantinada yaşamak zorunda. ABD’ye giriş içinse mevcut kurallar Avustralya’ya haddinden fazla benziyor ve Djokovic ülkeye görmek için aynı muafiyete ihtiyacı olacak. Eurosport’s Cube’üstelik Henman, “Djokovic fiyaskosunu düşündüğünüzde, yaşananlar beribenzer karmakarışıktı. Düpedüz Djokovic’mağara Avustralya Zahir’ta oynayamaması, etkinlik, taraftarlar ve Djokovic’in kendisi üzere hayalet kırıklığı yarattı. Telkih olmazsa arzulu kariyerine devam etmesi haddinden fazla print görüneceğinden, girebileceği ülkelerle berenarı vabeste olacak kabil görünüyor” dedi.

Aşı karşıtı Djokovic’in Kovid-19 yatırımı ortaya bundan sonra!

 

Avustralya Başbakanı Morrison’dan Djokovic açıklaması: Elan erken bitebilir

 

Share: