Yargıtay Ermiş Saika ve Aldatma Davası amacıyla kararını verdi!

Süper Takım ve Şampiyonlar Ligi’nde keskin sonuçlar kayran Beşiktaş’ta ustalık yönetmen Sergen Dik incizap kararı aldı. 49 yaşındaki teknikçi kararını zaman yönetime bildirdi.

Bugün yapılan antrenmana çıkmayı düşünmeyen Dik, Başkan Ahmet Ziyalı Çebi ile yapacağı görüşmenin peşi sıra son kararını verecek. Çebi’nin Sergen Yalçın’ın istifasını akseptans ettiği belirtildi.
Yağız-beyazlıların saat 12.00’üstelik başlayan antrenmanını, koruyucu çalıştırıcı Amaç Delicesine yönetiyor.

Pazartesi haset eskimemiş sarıklı adayları masaya yatırılacak
Raf Sert sonrasında eskimemiş hoca adayları de gündeme gelmeye başladı. Siyah-beyazlı ekipte önceki akla mevrut beşer Şenol Güneş olsa üstelik, yönetimde deneyimli sarıklı üstüne düşün ayrılığı var. Milli Takım’daki performansı tartışılan Gün namına, Raf Sarp’ın takımın başına getirildiği dönemdeki kabilinden canlı tıpkısı sima düşünülüyor. Pazartesi günü yapılacak olan umumi heyet toplantısında bu konu gündemin geçmiş maddesi olacak. Komutan Çebi ve Umumi Heyet Üyeleri ise eskimemiş beceri direktör üstüne acele etmemekten yana.

Hafta böylelikle oynanacak olan Kayserispor karşılaşmasında bile sakıntı kulübesinde Hedef Şahin’in kayran alması bekleniyor.

Daha önceki istifadan dönmüştü

27 Kasım’dahi ligde Giresunspor’a sahasında 4-0 yenik olarak haddinden fazla dokunaklı tıpkısı bozgunluk düzlük yağız-beyazlılarda Raf Yalçın maçın arkası sıra çekilme sinyali verse üstelik devrisi dönme başkan Ahmet Nur Çebi ile yapılan görüşmenin peşi sıra bitmeme kararı almıştı. Sonrasında oynanan Kasımpaşa maçında öne geçmesine karşın üstünlüğünü koruyamayan ve berabere artan Beşiktaş’ta sergilenen performans esasen kimseyi gönül tokluğu etmezken Dortmund hezimeti incizap tartışmalarını yeniden alevlendirmişti.

SERGEN YALÇIN’IN BEŞİKTAŞ KARİYERİ

79 maç
45 galibiyet
10 beraberlik
24 mağlubiyet
1 Süper Yığın şampiyonluğu
1 Türkiye Kupası şampiyonluğu 

Beşiktaş’tan Pirlo bombası! Raf Sert’ın yerine…

 

Puan alamadan veda etti… İşte Beşiktaş’ın Devler Ligi kazancı!

 

Share: