Yalova’da bayılma numarasıyla dolandırıcılık işleyen 2 yaşama için iş başlatıldı

Yalova’nın Termal ilçesinde, simitçi kadar davranıp gaşiy numarası yaparak namına yardıma mevrut kişileri dolandırdığı sav edilen 2 yabansı karşı kanuni muamelat başlatıldı.

Simitçi gibi davranarak, kaymakamlık merkezi girişinde davranış halindeki ekstrem bir otomobilin uğrunda gaşiy numarası özne gönül, araçtan nazil turistlerden, hastalığının bulunduğu ve ailesine çağrıştırmak zorunda olduğunu söyleyerek ayrımsız cirim mülk aldı.

Aynı dakikalarda Termal Fistül İşletmesinde dahi eş bire bir durumun yaşanması üstüne bölgeye ambulans ve polis güçleri ekipleri gönderme edildi.

Astım hastalığı bulunduğu ve ailesine okşamak zorunda olduğunu öne süren aynasız birlikte tepsisindeki simitleri kendisiyle ilgilenen kişilere sattı.

Çevresindekiler tarafından 200 teklik verildiği belirlenen bu kişiye önce müdahaleyi özne tesisin revirinde memur bacı, afiyet durumunun dolgunca olduğunu tayin etti.

Termal Güven Müdürlüğü ve Uray Zabıta Amirliği ekipleri, bayılma numarasıyla ayyarlık yaptıkları tez edilen 2 hayat üzerine yasal işlem başlattı.Share: