Seçimlere beş altı bir zaman kaldığında YANLIŞSIZ Parti’den eleştiri hamle! 5 diyar başkanı değiştirildi

11 ilde yıkım yaratan depremlerin peşi sıra tam gözler 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere çevrilmişti. Binlerce insanın zelzele bölgesinden ayrılması ve şehirlerin enkaz yığınına dönmesi intihabat için bir soru işareti doğurdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREĞİNİ YAPACAK”

Cumhur Reisi Erdoğan ise söylentilere son noktayı koyarak geçtiğimiz çevrim yaptığı açıklamada, “Şunu mebzul bilin ki bu millet, inşallah vakti geliyor, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. Asla bu cins zayıf kibritçi atanlara dahi prim vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.

5 KENTTE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİRİLDİ

Gelişmeler dikkatle takip edilirken AK Tümen’de ilkokul ilin ülke başkanı değiştirildi. AK Tümen’de Balkı, Aksaray, Bartın, Kırklareli ve Van yer başkanlıklarına nasıp yapıldı. Yanlişsiz Tümen Teşkilat Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Cumhur Reisi ve SELIM Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Veca İl Başkanlığına Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanlığına Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanlığına Yaşar Arslan, Kırklareli İl Başkanlığına Yunus Ercan Dağtaş ve Van İl Başkanlığına Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde fariza işleyen eski memleket başkanlarına bugüne büyüklüğünde gösterdikleri özverili mesai ve gayretleri nedeniyle teşekkür edildi, eskimemiş el başkanlarına bile başarılar dilendi.

Share: