Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı ruz verdi! Yıpranmamış öğretmen geliyor

Hull City’de ustalık yönetmen Shota Arveladze’nin takımdan ayrılması sonrası kullanılmamış hocanın ki olacağı merakla bekleniyor. İngiliz ekibinin sahibi Dünya Ilıcalı, teknik yönetmen arayışlarına dair kamuoyunu aydınlattı.

“ALIM SATIM GÜNÜNDEN ÖNCE AÇIKLAMAK İSTİYORUZ”

Dünya Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Medyada çokça aşkın âdem daha çok. Bunların bazıları bana olan yakınları sebebiyle, bazıları üstelik geçmişte yaptıkları amal dolayısıyla yazıldı. Bu forma haberlerin çıkması alışılagelen ancak Wigan maçından geçmiş eskimemiş benzeri sarıklı getirmemiz imkansız. Wigan maçının sonrası bizim için makul zaman olacaktır, veriş gününden ilk yıpranmamış hocamızı izhar etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Dünya Ilıcalı’nın açıklamaları şöyle:

“POZİTİF FUTBOL İZLETMEK İSİTYORUZ”

“Birçok aday ile irtibat halindeyiz ve kulüp amacıyla yeryüzü uygun ismi belirlemeye çalışıyoruz. Cıvıl Cıvıl ayrımsız takımımız olduğuna inanıyoruz ve oyunculardan sunma iyi verimi alabilecek hoca için arayıştayız. Yaz aktarma döneminde ofansif futbol oynayabilmemize yardımcı olacak isimleri alıntı ettik. Bütünüyle ayağındayken yeteneklerini gösterebilen oyuncular aldık zira pozitif bir ayak topu izletmek istiyoruz.

“TAMLIK KADRO OLDUĞUMUZDA İYİ SONUÇLAR ATI”

Eskimemiş hocamızın oyuncularımızdan sunu efdal verimi alabilecek insan olması gerekiyor. Sezona gayet gani başladığımızı düşünüyorum fakat maatteessüf takımımızın en gür oyuncularından biri olan Allahyar sakatlandı ve nazik sorumluluk yaşadık. Çokça aşkın sakatımız olmasına rağmen şahika yarışına tutunmaya bitmeme ettik. Fakat evvel Allahyar ve Tetteh’in etraflı süren sakatlıkları, sonraları de Şair ve Seri’nin sakatlıkları yaşandıktan sonradan takımda ferah şeyler olmasını lacerem bekleyebilirsiniz ki? Birlik kol olduğumuzda ferah sonuçların geleceğini düşünüyorum.

“BİZİM OYUNCULARIMIZ GERİDE BEKLEYİP DEFANS YAPAMAZ”

Yegâne isteğim oyunculara uygun benzeri sarıklı tedarik etmek. Şayet teknik adamın düşüncesi oyuncuların karakterinden ayrımlı olursa mızıka iyi oynayamaz. Bizim oyuncularımıza ‘geride bekle ve savunma yap’ derseniz bunu yapamazlar.

“DIZGE BURADA BİR DÜŞ OLDUĞUNU GÖRÜYOR”

Normalde kulüp kırıcı tıpkısı durumdayken bakir ustalık direktör keşfetmek zordur fakat biz şu anda berenarı flaş ayrımsız kulübüz. Kulübümüzün yönetimine, takımına ve taraftarlarına nazır herkes burada bir imge olduğunu görüyor.Şayet tığ tıpkı aileysek, sorunlarımız olduğunda birbirimize destek olmalıyız. Şu anda tekmil bile herkese bizim kuşkusuz aynı karı olduğumuzu göstermenin zamanı. Bakir ayrımsız bando namına önümüzde çokça çok zaman var.”Share: