Kuyucakspor’da imzalar atıldı

Münevver Toy Süper Küme 1. Ekip takımlarından Kuyucakspor’birlikte imza töreni gerçekleştirdi. Centilmenlik ve başarı parolasıyla bakir sezona iddialı bire bir şekilde hazırlanan şampiyon takımına güvendiğini tabir fail Komutan Ertürk, “Centilmenlik ve muvaffakiyet parolasıyla dünkü süper ligde da hedefimiz şampiyonluk” dedi.

Geçen sezon 1. Toy Set 1. Ekip şampiyonu olan ve Play-Off maçında binlerce seyircinin önünde Nazilli Şehir Stadı’nda Bozdoğan Madran Belediyespor’u 3-0’la geçerek Dünkü Süper Yığın’e yükselen Kuyucakspor, yeni sezonda dahi hedefini şampiyona yerine belirledi. Kuyucak Belediyesi Cahillik Merkezi ve Sosyal Tesislerinde planlı imza törenine Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Kuyucak Şehremini ve Kuyucakspor Onursal Başkanı It Canlı Ertürk, Kuyucak Şehremaneti Başkan Yardımcısı Mehmet Çömden, Kuyucakspor Kulüp Başkanı Akif Tekin, beceri yıldız bilimi ve futbolcular katıldı.

“Kuyucakspor transferlerle elan birlikte güçlendi”

Lige centilmenlik ve muvaffakiyet parolası ile başlayan Kuyucakspor bağırsak transferde;Maksat Kötelioğlu, Kamil Boğa, Şevki Boran, Yunus Emre Kerimoğlu, Fazla Gönülal, İbrahim Çipo, Koçak Mızrap ve İsa Karakuş ile anlaştı. Aut transferde ise; Pamukörenspor’dan Şair Türkmen, Haysiyet Kiremitçi, Erkut Uğuz ve Mehmet Bozkurt Çağırgan, İsabeyli Şırlanspor’dan Haysiyet Çetin ve Abdurrahim Enerjik, Efelerspor’dan Arman Yöndemli, Grup Kınıkspor’dan Mehmet Ağtepe, Aydınspor’dan Ömer Faruk Kaynak, Atça Belediyespor’dan Ramazan Asıl, Ortaca Belediyespor’dan Berkay Cidal, Kuyuluspor’dan Ekrem Sivrikaya, Alaçatıspor’dan Cenk Canlı, Arhavispor’dan Fıkdan Örsoğlu, Adana Şakirpaşaspor’dan Cüneyt İnce, Yılmazspor’dan Okan Begeç, Çeltek Bölmespor’dan Serkan Aktaş’ı alıntı etti.

“Centilmence oynamalıyız”

Centilmenliğin önemini vurgulayan Kuyucak Belediye Başkanı Mukavemetli Ertürk, “İnanıyorum kim, Kuyucakspor bu yıl muvaffakiyetli bir zaman geçirecek. 80’li, 90’lı yıllarda hem voleybolcu hem futbolcu adına lisanslı oyuncuydum, o günden bu güne önceliğimiz centilmenliktir. Centilmenliğe çokça ehemmiyet veriyoruz. Karşımızdaki kışkırtabilir amma onlara uymayacağız, biz seçme ahit centilmence oynamalıyız” dedi.

Kuyucakspor Saftirik Süper Öbek’deki önce maçını 16 Ekim Iş günü saat 15.00’te Kasır Stadı’nda Köşk Şehremaneti Doğanspor ile yapacak. Bu önce ve büyük karşılaşmada takımın yanı sıra olacaklarını ifade eden başbuğ Ertürk, “Rastgele zaman olduğu üzere Kasır deplasmanında oynayacak olduğumuz önce maçımızda üstelik takımımızın yanı sıra olacağız. Futbolcularımıza ve beceri ekibimize başarılar diliyorum. Liglerin sunu centilmen ve genişlik kudretli takımı kalkmak amacıyla ilk maçtan itibaren kısmık tempoyu katiyen bırakmayacağız” diye niteleyerek konuştu. – AYDIN

Share: