İzmir haberleri | TSYD İzmir’den voleybolda 8’inci turnuva

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, zaman öncesi geleneksel olarak düzenlediği voleybol turnavasını bu yıl 8’inci defa gerçekleştirecek. Atatürk Voleybol Kompleksi’nde Medicana’nın desteğiyle 15-17 Ilkgüz tarihleri ortada Efeler Ligi temsilcileri Arkas Spor, Altekma, Galatasaray ve Romanya ekibi Üreteç Bükreş’in katılımıyla organize edilecek 8. TSYD İzmir Uçan Top Turnuvası’nın tanıtım toplantısı Alsancak Mustafa Denizli Stadı TSYD Basın Alanı’nda düzenlendi. Toplantıya TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Ziyalı, Şube Asbaşkanı Gökhan Özyurtlu, Türkiye Uçan Top Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Kağan Gürsu, Arkas Spor Basın Sözcüsü Uğur Içtenlikle, Altekma Voleybol Şube Sorumlusu Amaç Tendik ve matbuat mensupları katıldı. Toplantıda yaptığı konşmada katılımcılara teşekkür fail Yazıhane Başkanı Bahri Görgülü, organizasyonun bu yıl ilk kez uluslararası durum kazandığını söyledi.

Işıklı, “TSYD İzmir Voleybol Turnuvası’nda bu yıl güzeşte yıllardan farklı kendisine benzeri da yetersiz dışından misafirimiz olacak. Sürükleyici Bükreş’in katılımıyla turnuvaya arsıulusal ayrımsız buut kazandırdık. TSYD yerine bu turnuvayı geleneksel hale getirmiş olmaktan dünya çokça mutluyum” dedi.

Turnuva programıyla ilgilendiren bilgiler veren Gökhan Özyurtlu, Uçan Top Federasyonu’na ve katılımcılara teşekkür edrerek, “Bütün takımlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz. İnşallah iyice tıpkı turnuva olur” diyerek konuştu.Voleybol İl Temsilcisi Kağan Gürsu, TSYD İzmir Şubesi’nin 8 yıldır sürdürüp uluslararası boyuta taşıdığı anadan görme turnuvanın hem Türk voleybolu amacıyla hem dahi İzmir voleybolu için çok balaban ayrımsız katkı olduğunu söyledi. Hedef Ilgiyle, uluslararası arkaç mevrut TSYD İzmir Turnuvası’nın seçme sene takımlar yoluyla heyecanla beklendiğini belirtip katılımcılara sakatlıksız benzeri kodifikasyon diledi. Gaye Tendik dahi sezon başında kendileri için çokça majör olan turnuvaya katkı verenlere teşekkür etti.Turnuvanın programı ise şöyle;: 15 EYLÜL PERŞEMBE: 14.00 Arkas Spor-Dinamo Bükreş16.30 Altekma-Galatasaray

16 EYLÜL CUMA: 14.00 Arkas Spor-Galatasaray16.30 Altekma-Dinamo Bükreş

17 ILKGÜZ CUMARTESİ: 14.00 Galatasaray-Üreteç Bükreş

16.30 Arkas Spor-Altekma

– İzmir

Share: