Gönen’de çelenk yer töreni yapıldı

Balıkesir’in Rutubet ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Altını Bayramı çelenk sunma töreni yapıldı, Cumhuriyetimizin 99. Yılı Kutlamaları Gönen Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk heykeline çelenk koyma töreni ile başladı.

İlçe Kaymakamı Dr. Arslan Sıkı, Rutubet Garnizon Komutanlığı temsilcisi kendisine Bandırma 6. Anne Tepkili Uçak Mahiyet Komutanlığından Çekicilik Pilot Albay Erkan Alver, Nem Belediye Reisi İbrahim Palaz, Nem Ticaret Odası Başkanı İsmail Mutlu, Rutubet Tecim Borsası Başkanı İbrahim Mutlu,kat amirleri ve sivil sosyete kuruluşu temsilcileri, martir aileleri ve gaziler, öğrenciler ve vatandaşlarımızın katılımıyla başlayan tören, protokol çelenklerinin sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla bitmeme etti.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yılı etkinlikleri çerçevesinde; 29 Ekim 2022 Cumartesi günü Ilçe Makamında Tebrikat Töreni, Talih Meydanında Tebrik Kartı Programı, Cumhuriyet Meydanından Talih Meydanına Askı Alayı ve devamında dinleti etkinliği ile kutlamalar sona erecektir. – BALIKESİR

Share: