Erzincan TSO’nun 2. arkalama tırı yola çıktı

Eşkâl üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ila 7,6 şiddetinde ki depremler sonrasında Erzincan Tecim ve Uran Odası 2’nci yardım tırı, Malatya Battalgazi ilçesine gitmek için yola çıktı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana mevrut, format üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ila 7,6 şiddetinde kim depremler sonrasında afet bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak için Erzincan’bile arkalama çokluk kampanyası bitmeme ediyor.

Yardım tırını geçirmek amacıyla, Erzincan Ilbay Yardımcıları Ömer Özbay, Yunus Emre Esas, Tecim ve Uran Odası Umumi Heyet Başkanı Ahmet Tanoğlu, Meclis Başkanı Mehmet Yüksek Aksu, AFAD binası uğrunda hazır bulundular.

Duyarlılıklarından ekolojik ortam Ticaret ve Endüstri Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve Meclis Başkanı Mehmet Uca Katarakt’ya teşekkürname fail Ilbay Yardımcıları Özbay ve Temel, depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için, diyar genelinde Valilik koordinesinde bitmeme eden arkalama kampanyasına bindi veren cemi vatandaşlara üstelik teşekkür etti. – ERZİNCAN

Share: