Çince Yayınlar Frankfurt Kitap Fuarı’nda Dikkat Çekiyor

Çin’i henüz ferah çakmak isteyen insanlar için Frankfurt Pusula Fuarı’ndaki Çin stantları onlara bu fırsatı sunuyor.

18-23 Ilk Teşrin tarihlerinde planlı 74. Frankfurt Mektup Fuarı’nda, 95 mutluluk ve bölgeden 4 binden aşkın katalog vadi alıyor.

Tezkere fuarında Cumartesi günü gerçekleşen, Kovid-19 Pandemisiyle Uluslararası Mücadelede Geleneksel Çin Tıbbı Uygulaması’nın İngilizce versiyonunun lansmanına geniş ortaklık oldu.

Çin Arsıulusal Yayımcılık Grubu ve Çin Ulusal Editörlük İthalat ve İhracat Limited Şirketi, bu sene türünün sunu büyüğü olarak kabul edilen etkinliğe karışmak üzere Çin’deki 100’den aşkın işaret şirketini ayrımsız araya getirdi.

Çin stantlarının raflarında bala yayınlarının yanı sıra yetişkinler için siyasa, iktisat, hars, gün, teknoloji ve Çin dili konularını kapsayan 1000’den aşkın farklı türde iz sergilendi.

SES (Çince): WANG HUAYİNG, Çin Uluslararası Editörlük Grubu ve Çin Ulusal Yayıncılık İthalat ve İhracat Limited Şirketi’nin Almanya temsilciliği yetkilisi:

“Frankfurt Tezkere Fuarı’nda, başta bala kitapları, Çince ders kitapları ve politik felsefemizle ilgili kitaplar tevessül etmek için Çince yayınlar nazik bağlam gördü. telif hakkı ticaretine gelince, kamu yayımcılık sektörü pandemi dolayısıyla tıpkısı depresyon yaşadı. Fakat tezkere fuarındaki önce üç gün, sabık yıla oranla telif hakları faaliyetlerimizde balaban ongunluk olduğunu gösterdi.”

Xinhua Vukuf Ajansı muhabirleri Frankfurt’tan bildiriyor. (XHTV)

Share: