CHP’li Belediyenin işçi çıkarımına tepkiler çığ kabilinden büyüyor

CHP’li Belediyenin iştirakçi çıkarımına tepkiler çığ gibi büyüyor

Ülke Partili Baltalık:

“Ekmekle oynayarak esas yüzlerini gösterdiler”

“Seçim meydanlarında ortağınız İYİ Fırka ile ne vaat ettiniz ne yapıyorsunuz?”

KIRŞEHİR – CHP’li Kırşehir Belediyesinde 11 işçinin işten çıkarılmasına tepkiler çığ kabil büyüyor. Şehir Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık; CHP’li belediyenin ekmekle oynayarak gerçeklik yüzünü gösterdiğini söyledi.

Baltalık açıklamasında; “Kırşehir halkının desteğiyle belediye başkanı seçilen Selehattin Ekicioğlu, kendisine gösterilen teveccühe layık olmadığını bire bir yol elan gösterdi” dedi. CHP ve İYİ Parti’nin seçme meydanlarında verdikleri vaatlerin tersini yaptığını doğacak süren Baltalık; “Seçme meydanlarında ‘çocuklarınız ve torunlarınızın geleceği için düşünce istiyoruz’ diyenler, bu çocukların ebeveynlerini işten çıkararak hem çocukların hem birlikte şehrin geleceğini karanlığa sürüklemektedir. Madem kimseyle probleminiz yok bozukluk esbabımucibe birlikte olmadan insanların işleri ve ekmekleriyle oynuyorsunuz?” diye niteleyerek konuştu.

“Daha Çok Kırşehir gerçeği biliyor”

Kırşehir halkının intihap meydanlarında atılan nutuklar ve çalışmalar karşısında gerçeği gördüğünü tamlayan Baltalık açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Göreve geldiğiniz günden bu yana işten çıkardığınız onlarca dirilik Kırşehir halkından bir kıvılcım değil mi? Intihap meydanlarında şeref sözü verip vicdandan alay fail sizler, ekmekle oynayarak asıl yüzünüzü gösterdiniz.”

Share: