Başkan Altay’dan üniversiteye hazırlanan ortaöğretim öğrencilerine tıpkı destek elan

Konya Büyükşehir Belediye Reisi Meram İbrahim Altay, üniversiteye hazırlanan lise akıbet dershane öğrencilerine verilen nakdi desteğin peşi sıra bu kat de sınava tedarik konusunda öğrencilere katkı sağlayacak koskocaman aynı çalışmayı hayata geçirdiklerini açıkladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya genelinde üniversiteye hazırlanan lise sonuç dershane ve Meydanda Ortaöğretim 6, 7 ve 8. dönme öğrencilerine katkı sağlayacak yetişkin benzeri terbiye projesini daha hayata geçiriyor. Konya Büyükşehir Şehremini Gaye İbrahim Altay, konuyla ilişkin gençlere seslenerek, “Konya Büyükşehir Belediyesi kendisine sizlerin daha zinde yarınlara hazırlanmanız için gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda verdiğimiz nakdi desteğin peşi sıra şimdi de sizlere sınava hazırlık üstüne ulama sağlayacak mefret aynı çalışmayı hayata geçiriyoruz. Şehrimiz toprak sınırları içerisindeki izzet okulları ile Milli Yetişek Bakanlığı’na bağlı özel okullarda eğitim gören 23 bin ortaöğretim sonuç derslik öğrencimize ve 7 bini aşkın yalınlık lise 6, 7 ve 8. dolaşma öğrencilerimize üniversiteye hazırlıkta temel nail olmak amacıyla sayısal eğitim bilimi desteğinde bulunuyoruz” diye konuştu.

“Çok istifham çözen öğrencileri sürpriz bekliyor”

Başbuğ Altay, “Örgün eğitimdeki lise sonuç sınıf öğrencilerimize aktivasyon şifrelerini dağıtmaya başladık. 20 Aralık’a kadar ‘digitalegitim.konya.bel.tr’ adresi üzerinden müracaat işleyen Ayan Ortaöğretim öğrencilerimize ise şifrelerini SMS ile ileteceğiz. Çokça soru çözen ve sistemi sonsuz izleme fail arkadaşlarımıza da aylık sürprizlerimiz olacak. Zengin muhtevalı ve sürdürülebilir olması itibarıyla sizlerin sınava tedbir sürecinizi henüz artağan geçirmenizi sağlayacak desteğimizin aldatıcı olmasını temenni ediyorum. Hepinize terbiye hayatınızda başarılar diliyorum. Yaptığınız seçme kılıklı çalışmada yanınızda olduğumuzu unutmayın. Allah’a can olun” dedi.

Dijital olmasından dolayı çevre dostu olan sistemde 17 farklı kitabevi, 921 kitap, 350 bini aşkın soru ve çözüm videosu ile birlikte; aktif derslik, haftada 23 saat öğüt, dinç emek programı, entelekt başarı seviyesi takibi, kullanıcıya hususi zorlukta sorular, telefondan, tabletten, webten, düşüncesiz tahtadan kullanma imkanı, senkronik istifham soran ağır ezgi düellolar, Türkiye geneli denemeler ve sürpriz hediyeler bulunuyor. – KONYA

Share: