Avrat Şehremaneti Başkanları, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükereşen’i Görüşme Etti

“Kentlere Yapışık Kadınlar” söyleşisine katılmak için Eskişehir’e gelen eş şehremaneti başkanları ve beraberindeki heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediye Reisi Yılmayan Büyükerşen’i mülakat etti. Büyükerşen, “Kadınların yönetimlerde düz alması çok oylumlu. Çalışmalarınızda yüksek başarılar diliyorum” dedi.

Odunpazarı Kent Konseyi’nin düzenlediği ve moderatörlüğünü CHP Adana Mebus Burhanettin Bulut’un yaptığı “Kentlere Dokunan Kadınlar” söyleşisine katılmak amacıyla Eskişehir’e gelen kadın uray başkanları Eskişehir Büyükşehir Belediye Reisi Büyükerşen’i musahabe etti.

Ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve CHP Adana Mebus Bulut’un yanı sıra Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, İzmir Selçuk Şehremini Cımbar Ceritoğlu Sengel, şehremaneti divan üyeleri Mustafa Önder ve Nuray Akçasoy ile Odunpazarı Şehir Konseyi Başkanı İsmail Kumru dahi katıldı.

Büyükerşen ziyaretlerinden dünya teşekkür ederek, “Eş elinin değdiği seçkin düz güzelleşiyor. Domestik yönetimlerde üstelik bunun bildirme pir örnekleri sizlersiniz. Kadınların yönetimlerde düz alması haddinden fazla yüce. Çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Share: