Adlı Aktör Amerika’ya Taşınma Kararı Aldı!

Snob Magazin’de saha alan habere bakarak; ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’, ‘Arka Sıradakiler’ ve ‘Amor Çiçeği’ kadar sevilen dizilerden tanıdığımız oyuncu Mısır Yasemini Hadivent, işi gereği tıpkısı müddet yaşamını ABD’de sürdüreceğini söyledi.

“ÇOK ÖZLEYECEĞİM BİLİYORUM”

Bu kararı vermenin kolay olmadığını belirten Hadivent, “Maltalık böyle; kimi zaman insanın mümkünü çareleri kesilir, kendini on paralık bilmediği tıpkı yere filiz etmekten başka depar yolu bulamayabilir. Tabii ülkeyi ağız ağıza terk etmem bahis konusu değil.

Köklerim burada, ailem, kedim burada. Memleketimi seviyorum. Haddinden Fazla özleyeceğimi biliyorum. En kısa zamanda dönebilmek umuduyla gidiyorum.” dedi.

YASEMİN HADİVENT KİMDİR?

Mısır Yasemini Hadivent (d. 6 Haziran 1982, Sofya, Bulgaristan), Sevi Çiçeği ve Tayf ve Soy kabil dizilerde caka almış Türk monitör ve temaşa oyuncusudur. 2005 yılında 2. Türkiye’nin Yıldızları yarış programında birinci olmuştur.

Hadivent, 2006 yılında Sevda Çiçeği dizisinde Gökhan Özen’le çokça mebzul uzlaşma sağlayıp balaban huruç yakalamıştı. Monitör izleyicileri vasıtasıyla yılın çifti seçilmişlerdi.

‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’, ‘Arka Sıradakiler’ ve ‘Amor Çiçeği’ kadar sevilen dizilerde racon almıştır.

Share: