Yargılandığı davada, “Mahiye kazancım 30 bin TL” diyen CZN Burak, içtimai medyada kortej konusu oldu! “Aylık değil, usa vurma kazancıdır” yorumu geldi

Çektiği aşındırmak videolarıyla sosyal medyada açık bir hayran kitlesine vasıl ve CZN Burak kendisine tanınan Muhammed Burak Özdemir’in babası İsmail Özdemir ile alay malay aynı restoranının kış bahçesinde yaptığı aranjman gerekçesiyle “İmar Kirliliğine sebep olmak” suçundan yargılandıkları davada düşme kararı verildi. Bilgili karşısına sâdır ünlü sima, etiket sorgulamasında işletmeci olduğunu ve maaş gelirinin 30 bin TL olduğunu söyledi.

“AYLIK DEĞİL, ANLIK KAZANCIDIR”

Dünyanın muhtelif yerlerinde restoranı bulunan ve toplumsal medyadan da alacak sağlayan CZN Burak’ın mahiye ocakçı gücük sürede sosyal medyada gündem oldu. Içtimai medyada meze konusu olan görüngü amacıyla “Dili sürçtü bence aylık değil, müdrike kazancıdır” yorumları yapıldı.

BİRÇOK YERDE RESTORANI VAR

28 yaşındaki CZN Burak’ın Taksim, Aksaray, Etiler’de sıkı dışında birlikte Dubai ve Tacikistan’da restoranı bulunuyor. Çektiği aşındırmak videolarıyla maruf fenomenin Instagram’de dahi 41,4 milyon takipçisi bulunuyor.

İşte CZN Burak’ın mahiye geliri üzere yapılan gâh yorumlar…

Share: