Sonuç an haberi! Otomobile ve polis aracının motoruna giren kediyi çıkartmak üzere seferber oldular

Otomobile ve polis güçleri aracının motoruna giren kediyi çıkartmak için seferber oldular

KARAMAN – Karaman’da ilk otopark halindeki otomobile henüz sonraları polis aracının motosiklet kısmına giren çocuk kedi, itfaiye aracı ve polis ekiplerince güçlükle çıkartıldı.

Edinilen bilgiye göre, Abbas Mahallesi 322. Sokak’ta park yeri halindeki ayrımsız otomobilin motosiklet kısmından pisik sesi geldiğini duyan mahalle sakinlerinden Rahime Şahin, durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Bölgeye mevrut ekipler makine sürücüsüne ulaşıp kaputu kaldırarak motosiklet ile kaput arasında mevcut çocuk kediyi çıkardı. Daha sonradan çocuk kedi, çevredeki vatandaşlara verildi. Vatandaşların elinden bir anda gine kurtulan bala pisik bu öğün de kaçarak gidiş geliş polisinin aracının motor kısmına girdi. Kedinin polis aracına girmesi polislerde bir müdrike şaşkınlığa etmen olurken, orada bulunanları dahi güldürdü. Ekipler yaklaşık sakim saatlik çalışmanın arkası sıra bala kediyi saklandığı yerden çıkardı. Yavru pisik Rahime Delicesine’e konfirmasyon edildi.

“Pisik çok miyavlıyordu”

Kediyi hariç çıkarmak amacıyla tıpkı süre öz başına uğraştığını söyleyen Rahime Atmaca, “Yoldan geçen benzeri abi geldi. O arkalama etti. Benzen alıp geldik ihtimal sütün kokusuna dirimsel diye, kedi de gelmedi. en üst çare yerine ekipleri bakmak zorunda kaldık” dedi.

Share: