Silahlı saldırıya uğramıştı, sahn mücadelesini kaybetti

Edirne’dahi silahlı çevik sonucu pahal yaralanan ve hayat mücadelesine yıprak düşerek hayatını kaybeden tıpkısı eğlence mekanının sahibi, serencam yolculuğuna uğurlandı.

Edirne’üstelik geçtiğimiz hafta ayrımsız cümbüş mekanında çıkan tartışma sonucu uğradığı silahlı saldırıda pahal yaralanan ve yaşam mücadelesini kaybeden 49 yaşındaki mekan sahibi Mesut Altunhan, akıbet yolculuğuna uğurlandı.

Altunhan için ikindi namazını müteakip cenaze merasimi düzenlendi. Yakınları ve arkadaşları zorlukla ayakta durabildi. Neşeli katılımla Çarkıt Cami’da kılınan cenaze namazının arkası sıra Altunhan, Yenişehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Olay elbette olmuştu

Edinilen bilgiye göre görüngü, Kocasinan Mahallesi’nde meydana geldi. Coşku mekanına mevrut A.A., A.M.K., İ.Ö. ve T.Z. ile işletme sahibi Mutlu Altunhan ortada isimsiz benzeri sebeple tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi konusunda şüphelilerden A.M.K., işletme sahibi Sevinçli Altunhan’ı silahla yaraladı. Fenomen adına çok sayıda polis güçleri ve ambulans ekibi atıf edildi. Yaralanan işletme sahibi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olayın şüphelisi 4 güç birlikte polis ekipleri vasıtasıyla gözaltına alındı. Edirne İl Güven Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye irsal edildi. Zanlılardan A.M.K. ve A.A. tutuklanırken, İ.Ö. ve T.Z. adli arama şartıyla azade bırakıldı. – EDİRNE

Share: