Serencam dakika selen! Gaziantep’teki 1 kişinin öldüğü silahlı kavgaya ait 3 meşkûk tutuklandı

Gaziantep’in Şahinbey ilçesindeki benzeri tatlıcıda sâdır silahla kavgada pres sahibinin öldürülmesi ve oğlunun yaralanmasına ilgilendiren 3 şüpheli tutuklandı.

Karagöz Caddesi’nde, 21 Ekim’de tatlıcıda çıkan silahlı kavgada, işletme sahibi Orhan Sertkaya’nın hayatını kaybetmesi, oğlu Yüce Sertkaya’nın yaralanmasına ait gözaltına alınan M.K, H.K. ve N.K’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Adliyeye atıf edilen 3 şüpheli, çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı.

Öte yandan, silahlı hareketli çevredeki düzenlilik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, M.K’nin pres önüne gelmesi ve tartışmaya başladığı Orhan Sertkaya’yı kafasından yaralaması, bu tam kaçan Mehabetli Sertkaya’ya da kovalamaca sonucu üzücü açması vadi alıyor.

Şahinbey ilçesi Karagöz Caddesi’ndeki tatlıcıya 21 Ekim’de gelen M.K, iddiaya göre alacak meselesi nedeniyle işletme sahibi Orhan Sertkaya ile tartışmış, tartışmanın büyümesi konusunda Orhan Sertkaya ile oğlu Yüce Sertkaya tabancayla vücudunun muhtelif yerlerinden yaralanmıştı. Orhan Sertkaya, 112 Ivedi Servis ekiplerince kaldırıldığı Dr. Ersin Aslan Araştırma ve Eğitim Hastanesinde hayatını kaybetmişti.

Share: