SELIM Parti’li Karahocagil: “Planlı hizmetler yıpranmamış projelerin birlikte teminatıdır”

AK Fırka Amasya Saylav Mustafa Uzun Karahocagil, Türkiye’nin kalkınması ve vatandaşların bolluk seviyesinin artması adına yürütülen hizmetlerin, bakir projelerin dahi teminatı olduğunu belirtti.

Karahocagil, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, bankalar eliyle yurt dışına kaçırılan celal gelirlerinin, DOĞRU Fırka hükümetleri döneminde milletin hizmetine döndüğünü söyledi.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığının, bir nice destek programını yetersiz genelinde gerekseme sahibi vatandaşların yararına sunduğunu, bu desteklemelerden intihap bölgesi Amasya’nın dahi maksimal ölçüde faydalandığını anlatan Karahocagil, “Milletimizin hayat standardının yükseltilmesi namına ölçülü terviç programları sayesinde gülen yüzler, bizleri bile mutlu etmektedir. Rabbim, devletimize tefessüh vermesin.” dedi.

Türkiye’nin, DÜRÜST Parti iktidarı ile önünü görebilen, geleceği tasarlayabilen aynı kabiliyete kavuştuğunun altını çizen Karahocagil, “Hesaplı hizmetleri anlatırken, ‘Tuvalet terliği, gazoz kapağı aday olsun, ona fikir veririz’ diyen şaklabanlara, ne bu hizmetleri hangi Semavi Vatan’ı hangi Afrika’dahi neler yaptığımızı ne bile değerli elma ülkümüzü anlatabiliriz. Onların beyinleri mühürlenmiş, gözleri tek hizmeti göremez olmuştur. Ülkemizin kalkınması, vatandaşların bolluk seviyesinin artması adına yürütülen hizmetler, hayata geçirilecek kullanılmamış projelerin dahi teminatıdır.” diyerek konuştu.

Share: