Şehir Partisi Genel Başkanı İnce, Osmaniye’de konuştu

Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün süresince yaşayacağız, hayatı dürümle simitle idare edeceğiz ama böylelikle başaracağımıza inanıyorum.” dedi.

İnce, Kadirli ilçesi Atatürk Caddesi’nde esnafı görüşme etti, vatandaşlarla görüştü.

Daha sonraları partisinin Kadirli İlçe Başkanlığı binasının açılışına katılan İnce, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin keskin yönetildiğini savundu.

Muhalefeti da eleştiren İnce, “Uymazlık da diyor kim ‘Erdoğan yapamaz’. Kim yapar? Kılıçdaroğlu ‘Ben yaparım.’ diyor. Kimle bu arada yaparsın? Erdoğan’ın sakat bakanlarıyla beraber yapacakmış. Yahu yapsaydı onlar yapardı doğrusu. Yani Suriyelileri Ahmet Davutoğlu’yla alay malay mi göndereceksin? Getiren o doğrusu. Ekonomiyi Babacan ile mi çözeceksin? O kadar sene Babacan yönetmedi mi ekonomiyi? Onun amacıyla bizim sloganımız bu; ne topluluk ne budun, biricik posta ülke.” diyerek konuştu.

Partilerini “tertemiz” şeklinde niteleyen İnce, “Ecevit yollara düştüğünde 10 kişiydi ama bilahare 2 kere başvekil oldu. Aynısını yapacağız. Hazne yardımımız yok, belediyemiz bulunmayan, müteahhit paramız yok. Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün süresince yaşayacağız, hayatı dürümle simitle dümen edeceğiz ama böylece başaracağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

İnce, konuşmasının ardından kurdele keserek partisinin ilçe başkanlığı binasını açtı.

Share: