Nevşehir spor haberleri | Nevşehir’de Sokak Basket Turnuvası başladı

Nevşehir Belediyesi Cahillik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü aracılığıyla 29 Teşrinievvel Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen 3×3 Çıkmaz Basketbolu Turnuvası başladı.

Nevşehir Belediyesi Deneyimsizlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü aracılığıyla “Elan Dimdik Nevşehir” sloganıyla planlı ve gençleri sporla buluşturan etkinlikler çerçevesinde 29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Bayramı 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası düzenlendi.

14 yaş cisim dileyen herkese bariz olan turnuvaya kızlar ve rical kategorisinde 24 takım katıldı. Her takımın 3 koca ve 1 ihtiyat oyuncudan oluştuğu ve aktör değiştirme sınırlaması sıfır turnuvada müsabakalar Nevşehir Belediyesi Otopark Bahçeler Müdürlüğü eliyle halkımızın hizmetine verilen basket sahalarında ve Nevşehir Hacı Bektaş Iye Üniversitesi vazıh düz basket sahalarında oynanıyor.

Hafta sonu Esentepe Mahallesinde bulunan Deneyimsizlik Parkı’nda oynanan açım müsabakası ile başlayan turnuvada dereceye giren takım ve sporcular Nevşehir Belediyesi eliyle sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek. – NEVŞEHİR

Share: