MasterChef jürisi Somer Sivrioğlu kızıyla fotoğrafını paylaştı! Takipçiler aynı yorumu yapmaktan et kafalı duramadı

‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının hakem heyeti üyelerinden Somer Sivrioğlu, sonuç aylarda hem hususi hayatı hem da açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Aslı Sivrioğlu ile 18 almanak evliliğini geçtiğimiz sene tüketici Somer Lider, şu sıralar Kaynak Kayabaşı ile amor yaşıyor.

ÇOCUĞUNU ÖZLEDİĞİNİ İFADE ETTİ

Aslı Sivrioğlu’ndan Bahir ve Dip adında 2 çocuğu olan Somer Sivrioğlu kızını haddinden fazla özlediğini toplumsal medyadan paylaştı.

“HADDINDEN FAZLA TUTKU İÇERİR”

Çocukları Avustralya’da etkili Somer Reis kızıyla bir pozunu “Çok dinamit içerir” notuyla paylaştı. Somer Sivrioğlu’nun kızını ilk kez görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Birçok güç Koyu’in babasına olan benzerliğine vurgu yaptı.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

1971’de İstanbul’da dünyaya mevrut Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye’da kaldı. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldu, daha sonra master yaptı. 24 yaşında iken 1995 senesinde Faziletli Lisans yapmak ve akademik kariyer için Avustralya’ya gitti. Avusturalya’da faziletli lisans yaparken şeflik kariyerine önceki adımı attı.

İlk kendisine restoranlarda yöneticilik yaptıktan sonraları menüsünde Türk lezzetlerinin bulunduğu özlük restoranını Sidney’dahi açtı. MasterChef Avustralya’da misafir yargıcılar kurulu üyesi yerine düzlük aldı. 2015 yılında David Dale ile alay malay yazdığı Rum: Türk Mutfağında Benzeri Macera ünlü kitabı yayımlandı. 2018 yılından beri TV8’da yayımlanan MasterChef Türkiye adlı aşçılık yarışmasında yargıcılar kurulu üyeliği yapmaktadır.

SOMER SİVRİOĞLU HUSUSI HAYATI

2001 yılında Aslı Sivrioğlu ile evlendi. 2 çocuk babasıdır. 2021 yılında eşinden boşandı. Sivrioğlu’nun Bahir ve Derin adında iki çocuğu bulunuyor. Somer Lider, şu sıralar Pınar Kayabaşı ile aşk yaşıyor.Share: