Kılıçdaroğlu’ndan sene sonuna büyüklüğünde bati yolculuk takvimi

İngiltere’nin başkenti Londra’daki temaslarını sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 23-26 Kasım tarihlerinde da Almanya’ya bir ülfet gerçekleştirmesi bekleniyor.

AA muhabirinin aldığı bilgiye bakarak, 9-13 Ekim tarihleri beyninde ABD’ye giden Kılıçdaroğlu, sınırlı dışı seyahatlerini İngiltere ile sürdürüyor.

Londra’bile yatırım kuruluşlarının temsilcileri ve türlü üniversitelerden akademisyenlerle benzeri araya gelen Kılıçdaroğlu, buradaki programını hafta sonu tamamlayacak.

Önümüzdeki hafta içi kurmaylarıyla haftalık toplantılarını yapacak Kılıçdaroğlu, 11 Son Teşrin Cuma günü Bursa’ya gidecek. 12 Son Teşrin Cumartesi haset İnegöl’dahi muhtelif etkinliklere katılması beklenen Kılıçdaroğlu, 16 Kasım’birlikte Gaziantep, 17 Teşrinisani’dahi ise Kilis’te muhtelif temaslar gerçekleştirecek.

Almanya’üstelik 3 şehre gidecek

Kılıçdaroğlu, güçlükle dışı temasları kapsamında üçüncü ziyaretini ise 23-26 Kasım tarihlerinde Almanya’ya yapacak.

Kılıçdaroğlu’nun Londra’birlikte olduğu gibi yatırım kuruluşları ve akademi çevreleriyle görüşeceği Almanya ziyaretinde Berlin, Frankfurt ve Münih’e gitmesi bekleniyor.

CHP Umumi Başkanı Kılıçdaroğlu, yılın akıbet ayında de pahal toprak ziyaretlerinde bulunacak. bazen Ankara’de muhtelif etkinliklere katılması muhtemel Kılıçdaroğlu, mabeyin ayında sırasıyla Burdur, Antalya, Trabzon, Şanlıurfa, Hatay ve Kayseri’ye gidecek.

Share: