Galatasaray’ın yıldızı Mertens’ten Napoli sözleri: Geri döneceğimiz kesme

Dünyaca adlı yıldızları renklerine bağlayarak para aktarımı dönemine mühür vuran Galatasaray’ın kadrosuna kattığı arz ilgi çeken futbolcularda olan Dries Mertens, İtalya basınına azrail açıklamalarda bulundu.

“NAPOLİ’Yİ ÖZLÜYORUM”

Fanatik’in İtalya basınından aktardığı habere göre, Mertens yaptığı açıklamada, ” Napoli’yi özlüyorum. Palazzo Don’Anna’ya aşıramento olduk. Zaman hala bizim evimiz. Onu evvel gördüğümüzde tıpkısı arkadaşım Napoli’nin bildirme sunturlu evi olduğunu söyleyerek beni oraya götürmüştü ama esasen bile evimizin restore edilmesi gerekiyordu. Evden karın girer girmez denizi gördüm ve aşırılmış oldum. Yegâne sevgili evin tadilatıydı. Arkadaşım bana bire bir ay henüz bekleyeceğini söyledi. Ona güvendik ve işler gür gitti.” dedi.

“DÜNYANIN YER SUNTURLU ŞEHRİ”

Belçikalı felek futbolcu, Napoli’birlikte tekrar yaşaması konusunda ise, “Cevabımı doğrusu biliyorsun. Mezuniyet (eşi) evet derse, o ahit benim için ansız döneceğimiz stabil. Napoli’nin yıldan yıla geliştiğini görüyorum, dünyanın arz pir şehri. Bella Mbriana’nın hangi kavrama geldiğini biliyorsam? Pino Daniele’nin de bütün şarkılarını biliyorum, yani yanıt peki.” ifadelerini kullandı.Share: