Ebru Yaşar: Çok Mutlu ve Gururluyum

Ebru Yaşar, hafta böylecene Yıldız Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde konser verdi. Vahim ilginin yaşandığı konserde Yaşar, hayalet öncesinde gazetecilerin sorularını cevapladı. Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un haberine göre içtimai yük projesi kapsamında Eskişehir’dahi yaptıracağı andaç ormanı amacıyla verdiği 6 çıplak hava konserlerinin sonuna geldiğini açıklanan Ebru Yaşar, yaşadığı mutluluğu, “Akıbet konser Denizli kaldı. Ilk Teşrin ayında altı şerha konserimizi bitiriyoruz. Anı ormanımızı tamamlıyoruz. Fidanlar dikilecek ve orada Eskişehir’bile bilcümle bu benimle alay malay dinleti atmosferini güçlü mevrut eksiksiz dostlarımla diyeyim hepimizin ortak benzeri ormanı olmuş olacak. Ben bu yüzden çokça mutluyum. Herkese bu yüzden çokça teşekkür ederim. Tığ çok mutlu oluyoruz çokça gururlanıyoruz” diye niteleyerek paylaştı.

Ebru Yaşar, konser maratonunda enerjisini şüphesiz koruduğu yönündeki soruya “Enerjimi vitaminlere ve temas çeşit serumlara borçluyum. Çünkü çok hastalandım. Daima hava değişikliği yaşıyorum. Bağışıklığınız gerek istemez düşüyor amma vermiş olduğum sözlerimiz var. Başvurmak istediğimiz şarkılar tefhim etmek istediğimiz yerler var. Olur, çokça konser verdik amma işlemek ibadet kabilinden benim üzere. İnsanlara olan sorumluluğumu aileme, sanatıma ve işime olan sorumluluğumu adına getiriyorum. Ben çalışmaya tapınma gibi bakıyorum. O yüzden benim üzere haddinden fazla kıymetli. Beribenzer çok vitamin takviyesi alıyorum. Yiyecek içmece haddinden fazla mefret, birazcık sağlıksız beslenelim kolaylıkla metabolizmam düşüyor. Bu aralar her çağ kendine yeşil kürü yapıyorum. ve pekâlâ yeşillikler zencefil, limon, elma, marul, maydanoz ve ıspanak sıktırarak ayrımsız boduç içiyorum” diye formülünü açıkladı.

Hayranlarının yıpranmamış sıkıntı beklentileri hatırlatılan Ebru Yaşar, “Peki, ben dahi haddinden fazla merak ediyorum. Çok iyice şarkılar var. Amma gür bire bir şeyler yarmak istiyorum bekliyorum. Haddinden Fazla dokunaklı geçti konserler, edebiyat tümce dinleniyor bire bir şekilde tatilde… Kışın az buçuk henüz toparlanacağız bakalım hangi gelecek. Beklediklerine İnşallah değecek… Seçme zaman ki kadar… Elimden geleni yapacağım bakalım. Onlar çünkü sunma güzeline layıklar, pespaye de çok seviyorum. ve onlarla yeniden hep birlikte söyleyebileceğimiz şarkılar hazırlamaya çalışıyorum. Iyicene şeyler ati Ebru Yaşar hitleri gelecek, devam” dedi.

Share: