AK Fırka Kırşehir İl Başkanlığında düzenleme eğitimi verildi

SELIM Öğür Kırşehir İl Başkanlığı bünyesinde kuruluş eğitimi verildi.

YANLIŞSIZ Parti Kırşehir İl Başkanlığından yapılan mukayyet açıklamaya bakarak, Şahıslar Arası İletişim Derneği (KİŞİDER) Başkan Yardımcıları Sadettin İlker Cömert ve Mehmet Bağış Etçi, parti yöneticilerine ve teşkilat üyelerine eğitim verdi.

Partinin konuşma salonunda gerçekleştirilen kuruluş eğitimlerinde, “İletişimde imge ve kandırma dili” üstüne sunumun arkası sıra, kişilerde farkındalık, bilinç ve duyarlılık oluşturacak, bireylerin şahsi gelişimine yardım sunacak bilgiler verildi.

Eğitimin arkası sıra konuşan AK Fırka Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, ateş parçası Türkiye amacında yeniliğe ve gelişime münhal kuruluş anlayışı ile “meram 2023” diye niteleyerek yola bitmeme ettiklerini ve çalışmalarını bu vizyonla sürdürdüklerini tabir etti.

Ünsal, “YANLIŞSIZ Tümen’yi ayrıksı partilerden ayıran bildirme muhteşem özelliği tamamen dinç, yenilikçi bire bir organizasyon yapısına ehil olmasıdır. Yaptığımız eğitimler ile organizasyon üyelerimizin haddinden fazla bati aynı motivasyon kazandığını görüyoruz. Teşkilatımızın eksiksiz kademelerinde eğitimlerimize atiklik kesmeden devam edeceğiz. Eğitime katılan bilcümle kurum üyelerine ve eğitimcilerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: