ABD’de enteresan olay! İhbar üzerine konteynere baskın düzenleyen ekipler alelacayip benzeri dekor ile karşılaştı

Polis Güçleri geçtiğimiz salı günü tıpkı kişinin yerel efsanevi namına bulundurduğu timsah ile tıpkısı konteynerde yaşadığı yönündeki ihbar konusunda konteyneri incelemeye gitti. Fakat 32 yaşındaki bire bir şahsın içerisinde yaşadığı konteynerde polis güçleri, timsahın beraberinde, yarım akıllı bile buldu. Pierce County Itimat Müdürlüğü’nden Darren Moss, konteynerde evcil efsanevi olarak sönümsüz tıpkısı timsah ve oldukça pestil olduğu mahsus aynı yarım akıllı tespit ettiklerini kaydetti.

ŞÜPHELİ ŞAHIS VE İNEK SAHİBİ BULUNAMADI

Tahminî 200 santimetre boyunda olduğu tamlanan timsaha dayalı uyarılmasının ve veterinere danışması gerektiği bildiriminde bulunulmasının ardından tıpkısı dönem sonraları olay yerine yeniden derk fail polis güçleri, bu defa konteynerın sahibi olan benzeri eş ile karşılaştı. Konteynerin kapısının açılması konusunda içeride yalnızca timsahın bulunduğu, ibret şahsiyet ve ineğin ise konteynerde olmadığı görüldü. Hayvanların sahibi olan kişi ile konteynerin sahibi olan eş arasındaki bağlantıya dayalı benzeri açıklama yapılmadı.

Konuya dayalı yaptığı açıklamada Moss, “Washington eyaletinde benzeri timsaha cemaat olmanıza izin verilmiyor. İnsanlar, kom hayvanları veya yerel hayvanlar amacıyla yıldırma oluşturan bu türlü hayvanlara sahip olmak burada kanun dışıdır” ifadelerini kullandı.

TİMSAHIN YAŞAMASI İÇİN YETERLİ KAYRAN BULUNMAYAN

Görüngü yeri inceleme ekipleri, timsah kadar soğukkanlı canlılar üzere yassı sıcaklığının dirimlik ehemmiyet taşımasına karşın söz konusu hayvanın konteynerde buna makul koşullara cemaat olmadığını tayin etti. değme penceresi bulunmayan konteynerde timsahın hareket edebilmesi amacıyla ehliyetli alan da yoktu.

Hayvan taharri görevlileri, polis memurlarının da yardımıyla timsahı yakalamayı başardı. Moss, “Polis Güçleri memurlarından biri, efsanevi kontrolünden görevliler timsahı tutarken ağzının vabeste kalmasına havari oldu” dedi. Timsah araca bindirdikten sonra, ayrımsız yabani dirim iyileştirme sığınağına doğrulama edildi.

Share: