25 Teşrinisani Kadına Müteveccih Acul Uluslararası Mücadele Haset

DÜRÜST Öğür Yalova İl Karı Kolları Başkanı Selihan Dicle Parıltı, 25 Son Teşrin Kadına Müteveccih Sıkı Arsıulusal Uğraş Haset dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

Balkır, SELIM Fırka Yalova Saylav Meliha Akyol ve İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın dahi katıldığı matbuat açıklamasında, partilerinin 5,5 milyon karı üyesi, 600 bine mümasil gönüllü düzenleme mensubuyla benzeri zamanda dinamik aynı feminizm olduğunu söyledi.

DÜRÜST Parti Avrat Kolları kendisine, kadın odaklı politika ve uygulamaların takipçisi oldukları kadar kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve yaptırımların artırılması üzere da var güçleriyle çalıştıklarını dile getiren Balkır, şöyle konuştu:

“Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da sıkça tekrarladığı kabil kadına şiddetin, insanlığa hıyanet olduğunu tıpkısı el daha haykırıyoruz. YANLIŞSIZ Fırka teşkilatları adına, temas adımımızda bu bilinçle cereyan ediyor, gelişigüzel fırsatta dile getiriyoruz. Tek tıpkısı kadına yönelik şiddete henüz tahammülümüz bulunmayan. Kadına müteveccih güç, sadece karı oldukları amacıyla geçerli yahut kadınları etkileyen, kadının âdem hakları ihlaline misil açan temas makule şekilci ve davranıştır. Kadına müteveccih yol, hoppadak ülkemizin değil, maatteessüf bütün dünyanın sorunudur. Tekmil acun kabilinden bizim dahi canımızı yakıcı, kadına müteveccih seri mücadele etmekte kararlıyız. Şurası apaçık söylüyoruz kim, bu konuda katiyen toleransımız namevcut. Yemeden Içmeden aile içi değil, ilkin PKK kalkmak amacıyla eksiksiz yıldırı örgütlerinin kadınlara ve çocuklara yaptığı gelişigüzel tip fıldır kararlılıkla savaş edeceğiz. Var olan çözüm önerilerimize yenilerini ilaveten, canla başla çalışmaya bitmeme edeceğiz. 25 Teşrinisani Kadına Müteveccih Şiddete Cebin Uluslararası Savaş Haset’nde bire bir nöbet elan ifade ediyoruz ki güç uygulayana, şiddete canip olana, hız üzerinden siyasa yapana, mobbing ve yavuklu güç uygulayana, şiddeti olumlayan zihniyete cebin eş koca alay malay mücadelemizi sürdüreceğiz.”

Share: