Yeniden Bol Bolamat Partisinden 6284 dar kanunun yürürlükten kaldırılması talebi Açıklaması

Yeniden Bolluk Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, 6284 mahdut Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dayalı Kanun’un yürürlükten kaldırılmasını temenni etti.

Erbakan, partisinin umumi merkezinde “Aileyi ve Milletimizi Himaye” konulu matbuat toplantısı düzenledi.

İstanbul Sözleşmesi ve 6284 çevrilmiş kanuna değinen Erbakan, şunları söyledi:

“CEDAW ve İstanbul sözleşmelerinin arkasında acun siyonizmi vardır ve bu çokça sarih bire bir gerçektir. İstanbul Sözleşmesi doğrultusunda çıkarılan 6284 basit yasa dahi ocak yapısının bozulması ve yuvaların yıkılması üzere düzenlenmiştir. Bu kanunun İstanbul Sözleşmesi doğrultusunda çıkartılmasının ispatı 1/2a maddesinde belirtilen gerçeklerdir. Bu kanunun uygulanmasında İstanbul Sözleşmesi’nin prensiplerine alelhusus uyulacağı belirtilmiştir. 6284 çevrilmiş kanun İstanbul Sözleşmesinin benzeri ürünüdür.”

Erbakan, “İstanbul Sözleşmesi’nin uzantısı, nahak yere, hukuksuz, ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı benzeri garabet halindeki 6284 mahdut kanunun benzeri an önce yürürlükten kaldırılması gerektiğini burada tıpkı öğün daha rapor ediyoruz. Tam yetkililere buradan çağrıda bulunuyoruz, aut güçlerin oyunlarına cihaz olmayın ve tıpkısı zamanda yıkılan bu yuvaların babasız kalan bu çocukların günahına eş olmayın diyoruz.” dedi.

Son dönemde yapılan beyaz perde filmlerine dikkati calip Erbakan, şunları kaydetti:

“Hollywood tarafından serencam üç senede yapılan üç filmden bire bir tanesinde LGBT izlerini görmeniz gibi. Medya ile caka modelleriyle yapılan propaganda ile bunun normalleştirilmesi, toplumsal cinslik kavramıyla cinsiyetsiz cemiyet inşa edilmesi, bunlara dernekleşme ve teşkilatlanma hakkının verilmesi, ev kurumunun ortadan kaldırılması, saf ve mıhlı yoldan üremenin, çoğalmanın durdurulması ve bire bir zamanda sosyal ahlakın sekteye uğratılması. LGBT propagandasının arkasında da benzeri güçler tıpkısı amaçla duruyorlar.”Share: