Yaşıtları oyuncaklarıyla oynarken o gerçeklerini kullanıyor

Yaşıtları oyuncaklarıyla oynarken o gerçeklerini kullanıyor

Dünya genelinde milyonlar izliyor

Minik Zayn bu sefer ise 1800 cc’lik motosikleti kullandı

SAKARYA – SELIM Fırka Sakarya Milletvekili ve sakat motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu Zayn bu misil ise 1800 cc’lik motosikleti kullandı. Yaşıtlarının oyuncakla oynadığı yaşta, Zayn’ın yaptıklarını ise acun genelinde milyonlar izliyor.

Kenan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu yaptıklarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Minik Zayn bu kat ise kendinden katça büyük 1800 cc’lik motosikleti kullandı. Kask ve muktezi ekipmanları giydirilen Zayn’ın pistte motosikletle dolaştığı anlar, kendisi amacıyla açılan içtimai iletişim araçları hesabı üzerinden ‘İlgi, eğitim bilimi, sonuç’ notuyla paylaşıldı. Milyonların izlediği videoya binlerce yorum ve zevk yağdı. Yaptıkları ile hayran bırakan minik yeteneğe mevrut, “Zayn’ın kullanamayacağı aynı vesile imkânsız. Bir sonrakini feza mekiği bekliyoruz” yorumları dahi dikkatlerden kaçmadı.

Babasının izinden giderek şampiyon olma önünde ilerleyici ve boyundan büyük kullandığı araçlar ile bağ odağı olan minik Zayn’ın videoları içtimai medyada şişman beğeniyle izlenilmeye bitmeme ediyor.

Share: