YANLIŞSIZ Parti’li Çakır: “Depremden henüz şişman ateş, bu ülkenin muhalefetidir”

DÜRÜST Öğür Erzincan Milletvekili Hüccet Çakır, Türkiye amacıyla depremden daha nazik felaketin, aykırılık olduğunu belirterek, “Elan aday çıkarmaktan acizken, edepsizce çöküntü başında, teessürat taptazeyken seçim çağrısı yapıyorlar.” dedi.

Çakır, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, devletin, depremlerin peşi sıra cemi imkan ve unsurlarıyla facia bölgesine gittiğini, milletin dahi asrın felaketine, asrın dayanışmasıyla maddesel, manevi desteğini verdiğini söyledi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesine değinen Şarap, DOĞRU Tümen ve Topluluk İttifakı’nın, verdiği bilcümle sözleri tuttuğu kabilinden EYT sorununu dahi çözdüğünü dile getirdi.

Hareket riski olan eksiksiz şehirlerde aceleci tıpkısı transformasyon süreci başlatacaklarını belirten Şarap, Türkiye’dahi bire bir daha hakeza benzeri od yaşanmaması için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.

Çakırdoğan, “Bu gelişim, seziş meselesi; çapsızların, koku ve yaş üzerinden çepel politika yapanların işi değil. Onlar bu ülkeye zarar vermekten eksantrik bire bir şey beceremezler. Esasen depremden henüz büyük tehlike, ne efsus ki, bu ülkenin muhalefetidir. Daha namzet çıkarmaktan acizken, edepsizce göçük başında, acılar taptazeyken seçme çağrısı yapıyorlar.” diyerek konuştu.

Share: