YANLIŞSIZ Parti Eskişehir Milletvekili Emine Saf Günay, kadınlarla ayrımsız araya geldi

SELIM Öğür Eskişehir Saylav Emine Temiz Günay, ayrımsız takım kadınla Eskişehir Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesinde tıpkısı araya geldiği bildirildi.

Milletvekili Günay’ın matbuat ofisinden yapılan açıklamada, etkinliğe, mektepli, esnaf, emekli, esenlik çalışanı, ev hanımı, kocabaşı ve farklı sektörlerde müteharrik kadınlar buluşmaya katıldığı kaydedildi.

Siyasetten, toplumsal hayattan ve eş hayatları birlikte karışma olmak üzere bir nice değişik konuda kardeş kardeş edildiği ifade edilen açıklamada, kadınların hem sektörel anlamda hareket yaşantısında hem de genel anlamda yaşadıkları teessürat üstelik toplantıda konuşulan ve değerlendirmesi yapılan konular arasında olduğu belirtildi.

Mebus Günay, toplantıya ilişik yaptığı değerlendirmede şu ifadelere düzlük verdi:

“Kadınlar hayatın seçkin durumunda. Hem siyasette hem okulda hem hastanede hem evde hem tarlada. O yüzden hanımlarımızla yüz yüze öz sohbetinde bunları konuşuyor olabilmek benim için bahtiyarlık donör. İnşallah bu asıl buluşmalarımızı tekrarlayacağız. Istem yaparak, gönüllere girerek, bildirişim kurarak yolumuza bitmeme edeceğiz.”

Share: