YANLIŞSIZ Öğür İzmir’in düzenlediği vefa buluşmalarında 3 yıl geride kaldı

DOĞRU Fırka İzmir İl Başkanı Asillik Mualla Sürekli’nin göreve gelmesinin anında arkası sıra, SELIM Öğür’nin değişik kademelerinde fariza özne kurum mensuplarıyla gerçekleştirdiği vefa buluşmalarında 3 sene geride kaldı. Mahalle teşkilatından milletvekillerine büyüklüğünde temas kademede görev işleyen partililerle buluştuklarını tabir eden Başkan Sürekli, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vefaya çok önem veriyor. Kendileri 20 yıldır, ülkemize, milletimize ve ideallerimize bakım ediyor, vefa gösteriyor. Şimdi fasıla bizde, milletimize hizmet etmeye bitmeme edecek, Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te yeniden Reisicumhur seçtireceğiz” dedi.

AK Fırka İzmir İl Başkanlığında, YANLIŞSIZ Fırka İzmir Mebus Ceyda Bölünmez Çankırı’nın katılımlarıyla planlı “Retrospektif Öğün Arkadaşlarımızla İstişare ve Kıymetlendirme Toplantısı” programında, AK Parti İzmir İl Başkanı Asalet Mualla Daima, eski dönemlerde ülke genel meclisi üyeliği yapan teşkilat mensuplarıyla benzeri araya geldi.

“Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te baştan Cumhurbaşkanı seçtireceğiz”

Vefa buluşmalarını evvel yerine Haziran 2019’da başladıklarını ve mahalle teşkilatından milletvekillerine kadar her kademede görev özne partililerle buluştuklarını hatırlatan Başbuğ Daim, “Partimizin kuruluşundan bu yana birçok sevgili ve misil arkadaşımız değişik kademelerde görev aldı, milletimize, partimize hizmetleri oldu. Büyük çoğunluğu önceki günkü aşkla davamıza ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dilek bağını sürdürüyor. DOĞRU Partimiz için vefa sadece ayrımsız taraf adı değildir. Vefa unutmamaktır, kapıları örtmemektir. Hemhal başlamak, hissetmek, beraber olabilmektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vefaya haddinden fazla önem veriyor. Kendileri, 20 yıldır ülkemize, milletimize ve ideallerimize hizmet ediyor, vefa gösteriyor. Şimdi mesafe bizde, milletimize bakım etmeye devam edecek, Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te baştan Reisicumhur seçtireceğiz” dedi. Eski dönemlerde yer genel ve büyükşehir sedir üyeleri, diyar yöneticileri, ilçe başkanları, belde uray başkanları, kasaba başkanları ve kaza uray başkanları oluşmak amacıyla mecmu 822 şahsiyet gruba yönelik vefa buluşmalarını tamamladıklarını belirten Başbuğ Daima, bölge buluşmaları çerçevesinde eski aktarılma mahalle başkanlarıyla bir araya geleceklerini kaydetti.

YANLIŞSIZ Parti’nin hizmet, yatırım ve projelerle mahmul 20 yıllık ayrımsız siyasi parti olduğunu dile getiren Komutan Daima, “Türkiye bu süreçte adeta asır atladı, ast yapıdan savunmaya, sağlıktan ekonomiye, eş haklarından sosyal azamet yapısına büyüklüğünde onlarca reforma imza attık. Çağın gereklilikleri, ülkemizin ve milletimizin ihtiyaçları doğrultusunda bu reformlara yenilerini ekliyoruz. Milletimiz bu hizmetlerin hepsini gayet bol biliyor. Ilkin muhalefet partisi lideri olmak üzere bazen çevrelerin savurduğu tehditlere milletimiz bildirme iyicene cevabı seçimlerde verecektir. Ülkemizin kazanımlarını, yatırım ve reformların devamlılığını sağlayacak kararı verecek iradeye cemaat olan milletimiz, bu tehditler karşısında korkup sinecek değil. Onlar tehditlerini savura dursun biz azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı yılmadan usanmadan sürdüreceğiz” diyerek konuştu.

Vefa buluşmalarının önemine aksan yapan Milletvekili Ceyda Çankırı Bölünmez de, “Bu toplantılarda, eşsiz büyüklerimizin tecrübelerini dinliyoruz ve deneyimlerin aktarılmasına nazik ehemmiyet veriyoruz. İzmir’e iktidarımız sürecinde büyük asar kazandırdık. Bir Nice badireyi alay malay atlattık. Karşımızdakiler şeytanın üstelik aklına gelmeyecek argümanlarla politika yapıyor. Hararetli duruşumuzu birlikteliğimize borçluyuz. Önümüzdeki sunma cesim intihap 2023 ve sonrasında bu kararlı duruşumuzu gördüklerinde ego inanıyorum ki ahcar yerine konulacaktır. Unutmayalım kim bu bizim amacıyla haddinden fazla büyük tıpkısı dava, şu anda ortaya konulan oyun hemen 6’lı masa değil, masanın altından masayı yönetenler ve Cumhurbaşkanımıza oynanan oyunların sizlerle üstesinden geleceğiz. Ego inanıyorum ki sizlerin üstelik desteğiyle önce 2023’te sonradan üstelik 2024’te muvaffakiyetli olacağız. Kıymetli İl Başkanım Asillik Yüce Daima ile ekibine bu programları büyük tıpkı halisane düzenledikleri ve vefa ziyaretleri üzere teşekkür ediyorum” dedi. – İZMİR

Share: